Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

PAGG Stack

Prawdziwy przebój w dziedzinie odchudzania, spopularyzowany w bestsellerze Timothy’ego Ferrissa - “4 godzinne ciało”. PAGG Stack to mieszanka czterech skutecznych składników redukujących tłuszcz, dzięki którym niesamowite efekty uzyskasz już po 2 miesiącach stosowania!

Cena: 256.69
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
PAGG Stack - 4-Godzinne Ciało
Producent:
Health Spark
Opakowanie:
156 kapsułek AGG + 26 kapsułek PAGG

Opis produktu

 • niezawodny sposób na znaczną eliminację tkanki tłuszczowej,
 • doskonale wspomaga dietę oraz ćwiczenia fizyczne w rzeźbieniu sylwetki,
 • zaopatruje organizm w energię, w efekcie czego nie odczuwasz zmęczenia,
 • posiada udoskonaloną formułę, dzięki której już po miesiącu możesz zauważyć pierwsze rezultaty stosowania,
 • składa się z 4 głównych składników działających na tkankę tłuszczową: polikosanolu, kwasu alfa-liponowego, ekstraktu z czosnku oraz wyciągu z zielonej herbaty
 • PAGG Stack stał się przebojem w dziedzinie wspomagania odchudzania, dzięki książce T.Ferrissa “4-godzinne ciało”, ukazującej niesamowite sposoby walki z dodatkowymi kilogramami,
 • może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety,
 • gwarancja wysokiej jakości - suplement wyprodukowany zgodnie ze standardami GMP (Good Manufacturing Practice),
 • produkt w pełni bezpieczny i skuteczny.

Odzyskaj energię, ukształtuj sylwetkę i trać kilogramy! PAGG Stack to prosty sposób na rewolucję w dziedzinie odchudzania!

Czym jest PAGG Stack i jak działa?

Nazwa tego suplementu diety powstała od pierwszych liter składników, które produkt ten zwiera:

 • P (Policosanol) - polikosanol - związek odpowiedzialny za redukcję “złego” cholesterolu LDL oraz podwyższający stężenie “dobrego” cholesterolu HDL. Jest to rekomendowany przez T.Ferrissa składnik PAGG Stack, który pomógł mu w utracie wagi.
 • A (Alpha Lipoic Acid) - kwas alfa-liponowy - wspomaga wydolność i zwiększa siłę mięśni. Posiada właściwości dostarczania energii z pożywienia do mięśni i wątroby, zamiast do budowania tkanki tłuszczowej.
 • G (Green Tea Flavanols) - wyciąg z zielonej herbaty - hamuje magazynowanie węglowodanów w komórkach tłuszczowych oraz całkowicie je eliminuje.
 • G (Garlic Extract) - ekstrakt z czosnku - zatrzymuje lub spowalnia odnawianie się komórek tłuszczowych.

PAGG Stack a “4-godzinne ciało” Ferrissa

Timothy Ferriss opierając się na własnych doświadczeniach, zawarł szereg przydatnych informacji na temat redukcji wagi w książce “4-hour body”. W uzyskaniu wymarzonej sylwetki oprócz określonych ćwiczeń, trików i diety - pomógł mu właśnie PAGG Stack. Ferriss opisał optymalną suplementację, która zagwarantowała mu sukces w wyrzeźbieniu ciała. Podążając za jego wskazówkami - skład PAGG Stack został dodatkowo ulepszony, aby jeszcze lepiej działać na nasz organizm w dziedzinie odchudzania!

Uwagi

 • produkt nie powinien być stosowany przez osoby poniżej 18 roku życia,
 • produktu nie powinny zażywać kobiety ciężarne oraz karmiące,
 • odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Sposób użycia

PAGG Stack zawiera zestaw dwóch butelek suplementu: AGG - dawkę dzienną oraz Pagg Policosanol - dawkę na noc. W pierwszym opakowaniu znajdziemy kapsułki, w których zawarto połączenie kwasu alfa-liponowego, wyciągu z zielonej herbaty oraz ekstraktu z czosnku. Kapsułki te zażywać należy codziennie przed każdym posiłkiem w ciągu dnia - w ilości 2 tabletki przed śniadaniem, przed obiadem oraz przed kolacją (razem 6). W drugim opakowaniu znajdują się kapsułki z polikosanolem. Te stosować należy w ilości: 1 tabletka codziennie na noc, na 30 minut przed spaniem. Ważne jest, aby w każdym tygodniu zrobić sobie jeden dzień przerwy od PAGG Stack. Prawidłowo powinno się więc zażywać suplement 6 razy w tygodniu.

Pragniesz trwałych i szybkich rezultatów? Jesteś zdeterminowany aby uzyskać szczupłą sylwetkę? Zamów PAGG Stack i zainwestuj w swoją figurę!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.