Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Wellbox Lipomassage

Światowy hit, zatwierdzony przez FDA, o udowodnionym działaniu i technologii przeciwdziałającej cellulitowi! Wellbox Lipomassage to 100% bezpieczna metoda, usuwająca tłuszcz odporny na ćwiczenia i dietę. Produkt rekomendowany przez celebrytów!

Cena: 5219.00
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Wellbox Lipomassage
Producent:
LPG Industries

Opis produktu

 • stopniowo redukuje najcięższy do usunięcia cellulit,
 • posiada opatentowaną technikę, reaktywująca lipolizę w celu usunięcia nagromadzonego pod skórą tłuszczu,
 • poprawia mikrokrążenie krwi i reaktywuje układ limfatyczny,
 • mechanicznie stymuluje tkankę podskórną,
 • wyjątkowo wygładza i uelastycznia skórę,
 • relaksuje i uspokaja cały organizm,
 • likwiduje zakwasy,
 • łagodzi bóle mięśni i bóle stawów,
 • doskonała alternatywa dla zabiegów laserowych, kremów oraz żeli,
 • całkowicie bezbolesny zabieg,
 • Wellbox Lipomassage może być wykorzystywany do masażu każdej części ciała,
 • produkt polecany jest m.in. przez takie gwiazdy, jak: Katherine Heigl, Rosario Dawson, Nicollette Sheridan czy Queen Latifah,
 • Wellbox Lipomassage wykorzystywany jest w gabinetach chirurgów plastycznych, dermatologów, fizjoterapeutów oraz przez renomowane salony SPA,
 • posiada zgrabną konstrukcję o kształcie kuli,
 • w 100% bezpieczna i nieinwazyjna metoda eliminacji cellulitu.

Jesteś zmęczona ciągłą walką z pomarańczową skórką? Cellulit spędza Ci sen z powiek? Wypróbuj nowoczesne rozwiązanie, skuteczny reduktor cellulitu - Wellbox Lipomassage. Będziesz zachwycona osiągniętymi rezultatami! 

W jaki sposób działa Wellbox Lipomassage?

Jak wiadomo cellulit odporny jest na ćwiczenia fizyczne a nawet na najbardziej ekstremalne diety. Aby go wyeliminować potrzebna jest skuteczna technika stymulacji tkanki podskórnej. Taką posiada właśnie Wellbox Lipomassage. Urządzenie wyposażone jest w masujące głowice, pracujące w określonym, rytmicznym trybie. Umożliwiają one mikropulsację, zwiększającą aktywność fibroplastów, wygładzającą linię, ujędrniającą skórę oraz stymulującą mikrocyrkulację. Dodatkowo uwalniane są adipocyty oraz przyspieszony przepływ krwi. Wellbox Lipomassage aktywizuje zarówno powierzchnię skóry, skórę właściwą jak i warstwę podskórną, dzięki czemu terapia antycellulitowa jest rzeczywiście skuteczna.

Rezultaty terapii urządzeniem Wellbox Lipomassage

Po 2 miesięcznym okresie stosowania Wellbox Lipomassage, większość kobiet uzyskała ponad 20% redukcję cellulitu oraz straciła 3 cm w udach! Po zakończeniu terapii 100% użytkowniczek było zadowolonych z rezultatów a 88% pragnęło kontynuować zabiegi.

Redukcja cellulitu

Redukcja cellulitu

Redukcja cellulitu

Gotowa na rewolucję? Podejmij rękawice i walcz z cellulitem z nowym Wellbox Lipomassage!

Wellbox rekomendowany przez celebrytów

Z urządzenia zadowolone są m.in. takie gwiazdy, jak: Katherine Heigl, Rosario Dawson, Nicollette Sheridan, Queen Latifah czy Mini Driver! Dodatkowo na Wellbox Lipomassage zdecydowali się... panowie! Jamie Foxx czy Richard Gere dołączyli do fanów Wellbox!

Katherine Heigl   Richard Gere   Minnie Driver

Sposób użycia

Pojedyncza sesja urządzeniem Wellbox Lipomassage powinna trwać od 3 do 6 minut/ dany obszar skóry, dwa razy dziennie. Sesje powinny być powtarzane co 2 dzień. Jeżeli będziesz zadowolona z wyników, sesje mogą być powtarzane częściej.

Wellbox Lipomassage to innowacyjna metoda walki z pomarańczową skórką! Eliminuje tkankę tłuszczową, wspomaga mikrokrążenie oraz działa jako masażer! Wypróbuj Wellbox Lipomassage już dziś!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.