Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio IPL Replacement Bulb

Rio IPL Replacement Bulb to wysokiej jakości lampa laserowa (+40,000 błysków) wzmacniająca działanie innowacyjnego depilatora Rio IPL Hair Remover.

Cena: 413.00Wysyłka gratis!
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio IPL Replacement Bulb
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

Rio IPL Hair Remover to najnowsze urządzenie, dzięki któremu z łatwością usuniesz zbędne owłosienie z nóg, okolic bikini, pleców czy rąk. Zapewnia trwałą depilację opartą na nowoczesnej technologii!

Dzięki lampie wymiennej Rio IPL Replacement Bulb Twój depilator znów zacznie działać w pełni efektywnie, odzyskując pierwotną moc! Więcej informacji na temat produktu znajdziesz na stronie urządzenia Rio IPL Hair Remover.

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.