Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Spectral.DNC-N

Spectral.DNC-N to innowacyjny preparat zawierający związek chemiczny Nanoxidil, który przeciwdziała łysieniu i gwarantuje poprawę kondycji Twoich włosów na dłużej!

Cena: 143.33
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Spectral.DNC-N
Producent:
DS Laboratories
Opakowanie:
60 ml

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie w ofercie VitaLab.pl!

Dowiedz się więcej o Profolan

 • Spectral.DNC-N to jeden z najbardziej skutecznych preparatów na rynku międzynarodowym przeciwdziałający łysieniu,
 • najnowsze osiągnięcie DS Laboratories,
 • produkt posiada innowacyjną technologię hermetyzacji, która zapewnia szybsze i bardziej efektywne przenikanie substancji do podstawy mieszka włosowego,
 • zawiera 5% Nanoxidil, dzięki któremu kondycja włosów poprawia się błyskawicznie,
 • zapobiega łysieniu, przyspiesza porost włosów jednocześnie je odżywiając i wzmacniając,
 • stworzony z myślą o najbardziej wymagających konsumentach,
 • związek chemiczny Nanoxidil zawarty w preparacie jest zdecydowanie bardziej skuteczny od powszechnie stosowanego minoksydylu w leczeniu łysienia miejscowego,
 • połączenie najlepszych składników wzmacniających mieszki włosowe (Aminexil, Nanoxidil),
 • Spectral.DNC-N przeznaczony jest dla pacjentów, dla których standardowe terapie okazały się nieskuteczne.

Co sprawia, że produkt Spectral.DNC-N jest lepszy od innych preparatów?

 • Spectral.DNC-N powstał w efekcie licznych eksperymentów naukowo – badawczych prowadzonych przez lata. Dzięki nim uzyskano najwyższą skuteczność preparatu. Głównym celem badań było połączenie korzystnych cząsteczek tak, by umocniły one pożądane właściwości i złagodziły możliwe działania niepożądane,
 • po zakończeniu kuracji pozostaje długotrwały efekt, a skuteczność preparatu nie zmniejsza się. W przeciwieństwie do wielu produktów, które działają jedynie krótkofalowo - Spectral.DNC-N gwarantuje poprawę kondycji twoich włosów na dłużej,
 • Nanoxidil zawarty w preparacie przyczynia się do znacznego porostu włosów, zwiększa ich objętość oraz pielęgnuje skórę głowy. Składnik ten jest łagodniejszy od minoxidilu, co sprawia, że szybciej przenika do mieszków włosowych.

Na czym polega technologia nanosomowa zastosowana w Spectral.DNC-N?

Technologia nanosomowa opiera się na wykorzystaniu mikroskopijnych cząstek (nanosomów), które ułatwiają przedostanie się składników preparatu w głąb skóry. Nanosomy są aktywne nieprzerwanie przez 15 godzin. Każdy ze składników zamieszczonych w preparacie Spectral.DNC-N pochodzi z najlepszych źródeł, które gwarantują ich wysoką jakość. Składniki zostały precyzyjnie dobrane, dzięki czemu posiadają zwiększoną skuteczność, co zapewnia lepsze przeciwdziałanie wypadaniu włosów.

Sposób użycia

Należy spryskać włosy (10 psiknięć) dwa razy na dobę bezpośrednio na obszar łysienia. Płyn wcieramy na całej powierzchni. Po zastosowaniu należy umyć dokładnie ręce. Nie spłukujemy preparatu.

Spectral.DNC-N to preparat stworzony z naturalnych składników, bezpieczny i łatwy w użyciu. Przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.