Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

ViviComb

Grzebień laserowy ViviComb powstrzymuje łysienie, stymuluje porost włosów i zwiększa ich gęstość. Żaden inny produktów na porost włosów nie oferuje zbliżonej skuteczności. Nr 1 w ofercie VitaLab.pl!

Cena: 2485.00Polecany Bestseller! Wysyłka gratis!
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
ViviComb - Laserowy Porost Włosów
Opakowanie:
Urządzenie ViviComb, stacja dokująca - ładowarka, zasilacz 100-240V, instrukcja "Szybki Start", zbiorcze opakowanie.

Opis produktu

 • najskuteczniejszy produkt na wypadanie włosów w ofercie VitaLab.pl,
 • ViviComb to laserowy grzebień, który powstrzymuje łysienie, stymuluje szybszy porost włosów i zwiększa ich gęstość,
 • ViviComb wykorzystuje technologię LLLT (Low Level Laser Therapy), która od ponad 20 lat stosowana jest z powodzeniem w specjalistycznych klinikach i salonach, ale nigdy wcześniej nie była dostępna do użytku domowego,
 • laser zawarty w ViviComb stymuluje mieszki włosowe, dzięki czemu zwiększa gęstość włosów, przyspiesza ich porost, powstrzymuje wypadanie i znacznie je pogrubia,
 • zapewnia widoczne efekty w ponad 90% przypadków (potwierdzone badaniami klinicznymi),
 • najskuteczniejsza alternatywa do operacji przeszczepu włosów!
 • zaaprobowany przez amerykańskie Food & Drug Administration jako urządzenie powstrzymujące wypadanie włosów,
 • najskuteczniejszy zwłaszcza w przypadku łysienia genetycznego (dziedzicznego),
 • wysoka jakość wykonania i konstrukcja urządzenia umożliwiają dotarcie lasera bezpośrednio do skóry głowy (ząbki grzebienia sprawiają, że światło lasera bez problemu przedziera się przez włosy),
 • w pełni bezpieczny - nie wywołuje żadnych skutków ubocznych,
 • poprawia ogólny stan zdrowia skóry głowy,
 • jednorazowy koszt - nie wymaga dokupywania żadnych komponentów w przyszłości,
 • Made in USA,
 • szybka wysyłka na terenie całej Europy,
 • gwarancja: 2 lata.

ViviComb to doskonała inwestycja jeżeli na serio myślisz o powstrzymaniu łysienia. Gorąco polecamy!

Czego mogę się spodziewać stosując ViviComb?

Różnicę można zauważyć już po pierwszym zastosowaniu urządzenia ViviComb. Użytkownicy już wtedy charakteryzują swoje włosy jako “żywsze i sprawiające wrażenie mocniejszych”.

Przez pierwsze 8 tygodni można zaobserwować znaczną redukcję w utracie włosów. W tym czasie włosy stają się również mocniejsze i grubsze. “Puste miejsca” na skórze głowy mogą stać się mniejsze. Badania kliniczne dowodzą, że przeciętnie po 8 tygodniach następuje wzmożony porost włosów - zaczyna ich być więcej oraz rosną szybciej niż przed rozpoczęciem kuracji. Po ok. 12 tygodniach regularnego stosowania ViviComb można uzyskać pełne efekty kuracji.

ViviComb - przed i po

LLLT (Low Level Laser Therapy) - technologia zastosowana w ViviComb

Cały proces powstrzymania łysienia i stymulacji porostu wlosów oparty jest na stymulacji mieszków włosów przez światło lasera. Grzebień laserowy ViviComb emituje 12 wiązek laserowych, które generują spójne światło widzialne w czerwonym spektrum. Badania kliniczne wykazały, że wiązka laserowa w czerwonym spektrum i przy wykorzystaniu odpowiedniego poziomu mocy jest najefektywniejsza w fototerapii.

Dodatkowo ViviComb cechuje przemyślana konstrukcja urządzenia, która dzięki zastosowaniu ząbków umożliwia dotarcie lasera bezpośrednio do skóry głowy.

Co sprawia, że ViviComb stymuluje porost włosów?

ViviComb opakowaniePod wpływem działania czerwonej wiązki lasera ViviComb organizm zwiększa produkcję ATP (adenozynotrifosforan). Prowadzi to do zwiększenia metabolizmu i aktywności komórek. ViviComb zapewnia materiał budulcowy i energię do przekształcania i ożywiania osłabionych mieszków włosowych, co prowadzi do poprawy zdrowia włosów, powstrzymuje ich utratę i stymuluje porost.

Dodatkowe informacje

Grzebień laserowy ViviComb zawiera 12 modułów lasera, wbudowaną baterię litowo-jonową, funkcje powiadamiania dźwiękowego i wibracyjnego. Do produktu dołączone są również ładowarka oraz polskojęzyczna instrukcja.

Sposób użycia

Zalecany czas zabiegu: 8 minut (3-4 razy w tygodniu). Postępować zgodnie z informacjami zawartymi w instrukcji obsługi.

Komentarze

 • Kamyk (2014-01-12 16:19)
  Potwierdzam, po niespełna dwóch miesiącach pierwsze rezultaty: pojawiły się małe bardzo jasne włoski, gdzie już praktycznie nic nie miałem. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony!
Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.