Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Spectral.F7

Spectral.F7 to nowy produkt powstrzymujący łysienie, którego producentem jest legendarne DS Laboratories. UWAGA! Nowy składnik – Astressin-B.

Cena: (171.71 zł) 154.53
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Spectral.F7 - Astressin-B Topical Solution
Producent:
DS Laboratories
Opakowanie:
60 ml

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie w ofercie VitaLab.pl!

Dowiedz się więcej o Profolan

 • Spectral.F7 to pierwszy produkt powstrzymujący łysienie, który wykorzystuje peptyd Astressin-B,
 • Astressin-B uzyskał ogromny rozgłos w mediach po opublikowaniu wyników badań laboratoryjnych, które wykazały duży przyrost owłosienia na myszach, którym zaaplikowano ten składnik,
 • DS Laboratories to pierwsza firma biotechnologiczna, która przeprowadziła dodatkowe badania na ochotnikach, potwierdziła skuteczność Astressin-B i wprowadziła do sprzedaży produkt zawierający ten składnik,
 • w przypadku zaawansowanego łysienia zalecane jest stosowanie Spectral.F7 w połączeniu z innymi preparatami powstrzymującymi utratę włosów, zawierającymi takie składniki jak minoxidil (NR-07) czy procyjanidynę (Spectral.RS),
 • w przypadku wczesnego łysienia wystarczy stosować tylko Spectral.F7,
 • bardzo wygodny w użyciu – zbudowany na wodzie, nie jest klejący, ani tłusty, a po aplikacji pozostawia miłą teksturę,
 • korzysta z technologii nanosomowej, która umożliwia skuteczniejszą i dokładniejszą dystrybucję składników wgłąb skóry głowy,
 • przeznaczony dla mężczyzn i kobiet,
 • produkt w pełni bezpieczny i skuteczny,
 • najwyższa jakość – Made in USA,
 • szybka wysyłka na terenie całej Europy,
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia!

Spectral.F7 jest tak nowy i unikalny, że aż rewolucyjny. Przekonaj się czy pomoże Ci zachować Twoje włosy!

Czym jest Astressin-B i dlaczego pomaga w walce z łysieniem?

Spectral.F7 – Astressin-BAstressin-B to peptyd zawierający w swoim składzie 33 aminokwasy. Badania kliniczne dowiodły, że Astressin-B blokuje działanie hormonów wydzielanych przez organizm w czasie stresu. Od wielu lat był on również podejrzewany o stymulowanie porostu włosów. Potwierdzenie tej teorii przyniosły przeprowadzone w 2010 roku badania na laboratoryjnych myszach.

Niezwłocznie po opublikowaniu wyników badań Astressin-B, firma DS Laboratories zdecydowała się przeprowadzić dodatkowe badania. Tym razem zostały one przeprowadzone na ochotnikach. Uzyskane wyniki okazały się być bardzo zadowalające i firma podjęła decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży produktu Spectral.F7.

DS Laboratories to pierwsza firma biotechnologiczna, która wprowadziła do sprzedaży produkt zawierający Astressin-B.

Jakie składniki można jeszcze znaleźć w Spectral.F7?

 • Prohairin beta4 – peptyd wspomagający wzrost włosów poprzez aktywację komórek macierzystych mieszków włosowych. Wykazuje silne właściwości rewitalizacyjne. Przedłuża żywotność komórek i przeciwdziała ich wymarciu.
 • Peptydy miedzi – składnik o silnym działaniu przeciwzapalnym (stany zapalne na skórze głowy są częstą przyczyną łysienia).

Kuracja przy użyciu Spectral.F7 jest wolna od skutków ubocznych wywoływanych przez inne produkty przeciwko łysieniu, takich jak podrażnienia, reakcje skórne czy inne uczucia dyskomfortu.

Sposób użycia

Aby wzmocnić działanie innego preparatu stosuj raz dziennie (rano po zastosowaniu innego preparatu lub wieczorem przed jego zastosowaniem). Jeżeli korzystasz wyłącznie ze Spectral.F7, stosuj dwa razy dziennie (rano i wieczorem).

Gwarancja

Produkt objęty jest 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeżeli Spectral.F7 nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu odeślij opakowanie, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.