Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Radia Shampoo

Radia Shampoo to wysokiej klasy szampon do włosów zniszczonych. Żaden inny produkt tak nie rozjaśnia i zmiękcza włosów!

Cena: 119.95
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Radia Shampoo - najlepszy szampon do włosów zniszczonych
Producent:
DS Laboratories
Opakowanie:
180 ml

Opis produktu

 • Radia Shampoo to innowacyjny szampon do włosów zniszczonych,
 • stworzony w legendarnym laboratorium DS Laboratories,
 • zalecany w połączeniu z odżywką Radia Conditioner,
 • oczyszcza włosy poprzez usunięcie nagromadzonych substancji chemicznych (pozostałości po innych szamponach i produktach do włosów, takich jak np. lakiery czy farby),
 • usuwa z włosów wapno, miedź, silikon (popularny składnik produktów do włosów), związki kationowe (bromek cetrimonium), polimery (czwartorzędowe związki amoniowe) i inne substancje, które wpływają niekorzystnie na wygląd włosów,
 • Radia Shampoo może być stosowana codziennie – regularne stosowanie dostarcza optymalnych wyników,
 • różnicę w wyglądzie włosów zaobserwujesz już po pierwszym użyciu,
 • produkt w pełni bezpieczny i skuteczny,
 • najwyższa jakość – made in USA,
 • szybka wysyłka na terenie całej Europy,
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia!

Radia Shampoo kompletnie odmieni wygląd Twoich włosów i przywróci im dawny blask. Złóż zamówienie już teraz i przekonaj się o tym sama!

Dlaczego Radia Shampoo to najlepszy szampon do włosów zniszczonych?

Po pierwsze, producentem szamponu jest firma DS Laboratories, która tworzy najbardziej innowacyjne i skuteczne kosmetyki do włosów. Po drugie, podstawa działania szamponu Radia ma logiczne uzasadnienie – efekt rozjaśnienia i zmiękczenia włosów osiągnięty jest poprzez eliminację substancji, które pogarszają ich wygląd (silikon i inne chemikalia, wapno, miedź). Dodatkowym atutem szamponu Radia jest nowoczesna metoda dystrybucji składników na skórze głowy – produkt korzysta z technologii nanosomowej, która gwarantuje lepsze wchłonięcie i dystrybucję składników wgłąb skóry.

Sposób użycia

Stosuj jak zwykły szampon do włosów – na mokrej skórze głowy. Po użyciu dokładnie spłucz włosy letnią wodą. Zalecane jest stosowanie w połączeniu z odżywką Radia Conditioner.

Gwarancja

Produkt objęty jest 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeżeli Radia Shampoo nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu odeślij opakowanie, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.