Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Evening Primrose Oil

Olejek z wiesiołka to naturalny preparat doskonale radzący sobie z bólem o różnym podłożu – problemami miesiączkowymi, reumatoidalnym zapaleniem stawów i kłopotami z cerą. Cenne źródło GLA!

Cena: 92.24
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Evening Primrose Oil - olej z wiesiołka dwuletniego
Producent:
Health Spark
Opakowanie:
120 kapsułek
Skład:
Evening Primrose Oil 1000mg, Linolenic Acid 716mg, Gamma Linolenic Acid 80mg, Vitamin E 10mg, Capsule shell (Gelatin, Glycerine).

Opis produktu

 • sekret Evening Primrose Oil zamknięty jest w kwasie cis-linolowym i kwasie gamma-linolenowym (GLA) – kluczowych składnikach odpowiedzialnych za zdrowie człowieka,
 • wiesiołek zawiera 9% GLA i 70% kwasu cis-linolowego,
 • preparat pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu,
 • naturalny i skuteczny sposób na burze hormonalne,
 • intensywnie pozytywne oddziaływanie na włosy, skórę i paznokcie,
 • GLA pomaga w walce z trądzikiem, łojotokowym zapaleniem skóry i w niektórych przypadkach łuszczycy,
 • działanie odmładzające,
 • wiesiołek to naturalne źródło witaminy F,
 • preparat obniża ciśnienie, wspomaga działanie układu immunologicznego,
 • aktywizuje metabolizm i walczy z nadwagą.

Sposób użycia

Przyjmuj od jednej do trzech kapsułek Evening Primrose Oil dziennie, najlepiej wraz z posiłkiem. Nie przekraczaj zalecanej dawki. Preparat trzymaj w suchym i chłodnym miejscu. 

Działanie GLA

Olej z wiesiołka (Evening Primrose Oil) jest otrzymywany z nasion wiesiołka dwuletniego. Roślina ta jest bogatym źródłem kwasu tłuszczowego nazwanego gamma kwas linolenowy (GLA). GLA jest jednym z kwasów tłuszczowych omega 6, wymaganych przez ciało do produkcji substancji (rodzaju hormonów) znanych jako prostaglandyny, które decydują o stanie zdrowia.

Prostaglandyny mają kluczowe znaczenie w funkcjonowaniu układu immunologicznego, krążenia i w zachowywaniu harmonii w ciele kobiety podczas cyklów miesiączkowych. Organizm ludzki nie jest w stanie sam wytwarzać kwasu linolowego, dlatego musi go dostarczać wraz z pożywieniem. Jest on również niezbędny do wytworzenia kwasu gammna-linolenowego, który powstaje przy jego udziale. Zarówno styl życia, jak i psychologiczne czynniki (takie jak stres, wysokie spożycie alkoholu, niezdrowe diety, wirusy, etc) mogą utrudniać naturalne wykorzystanie GLA przez organizm, dlatego tak ważne jest, by go dostarczać w formie suplementu diety.

Odkryj naturalną moc wiesiołka! Poczuj się lepiej i wyglądaj promiennie!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.