Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Advecia

Advecia to naturalny i skuteczny sposób na walkę z utratą włosów. Doskonały na łysienie różnego typu. Preparat z powodzeniem może być stosowany przez kobiety i mężczyzn.

Cena: 262.46
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Advecia - naturalny środek zapobiegający utracie włosów
Producent:
Progressive Health
Opakowanie:
120 kapsułek
Skład:
wyciąg z Saw Palmetto, wyciąg z zielonej herbaty, L-Arginina, Sitosterol Complex, Sitosterol Beta, Lizyna, wyciąg z pestek winogron, Proanthocyanidins/Procyanidin, mączka ryżowa, stearynian magnezu, żelatyna.

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie w ofercie VitaLab.pl!

Dowiedz się więcej o Profolan

  • Advecia to skuteczne tabletki na wypadanie włosów,
  • preparat dostarcza niezbędne dla zdrowia włosów składniki odżywcze i witaminy,
  • wspomaga odnowę komórek i porost włosów,
  • redukuje poziom enzymu 5 Alfa Reduktazy,
  • powoduje aktywację mieszków włosowych,
  • poprawia wygląd włosów - stają się one grubsze i dłuższe,
  • produkt w pełni naturalny, skuteczny i bezpieczny,
  • nie wywołuje skutków ubocznych.

Jak to działa?

Advecia zawiera w swoim składzie L-lysine, czyli substancję, która wchłania enzym 5 Alfa Reduktazę, redukując tym samym ilość DHT i blokuje jego łączenie z mieszkami włosowymi, pozwalając włosom na swobodny wzrost, bez ryzyka ich nadmiernego wypadania. Działanie to stymuluje dodatkowo Saw Palmetto, które blokuje DHT i przeciwdziała łysieniu androgenowemu. Poza tym Advecia zawiera L-Argininę, stymulującą porost nowych włosów, które odrastają zdecydowanie grubsze i dłuższe. Kolejny składnik – ekstrakt z zielonej herbaty aktywizuje cebulki włosów do wzrostu oraz wydłuża fazę anagenową. Znajduje zastosowanie zwłaszcza przy łysieniu hormonalnym u kobiet i mężczyzn.

Advecia ponadto pozwala uzupełnić brakujące składniki diety: witaminę B oraz cynk, których niedobór często stanowi przyczynę wypadania włosów.

Jakiego typu łysienie powstrzymuje Advecia?

Advecia blokując pochodną testosteronu – enzym dihydrotestoren (DHT), chroni mieszki włosowe przed jego negatywnym wpływem, zatrzymuje łysienie androgenowe oraz stymuluje porost włosów. Preparat doskonale radzi sobie z łysieniem genetycznym. Advecia warto zażywać również w przypadku łysienia traumatycznego (obserwowanego po sytuacjach stresowych lub ciężkich przeżyciach) oraz łysienia polekowego (spowodowane przyjmowaniem niektórych leków), a także w przypadku wypadania włosów na tle hormonalnym.

Czy jesteś w grupie ryzyka?

Jeśli zastanawiasz się, czy zagraża Ci łysienie, spójrz na swoich rodziców. Udowodniono, że skłonność do wypadania włosów dziedziczymy po nich. Niestety nie powstało dotychczas żadne wiarygodne badanie, które mogłoby ustalić, czy jesteś narażony na wypadanie włosów. Pewne sygnały, pomocne w ocenie kondycji włosów, przynosi pierwiastkowa analiza włosów. Tak czy inaczej z łysieniem warto walczyć już po zaobserwowaniu pierwszych objawów.

Film prezentujący preparat Advecia (w języku angielskim):

Przyjmowanie

4 kapsułki dziennie.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.