Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio Scanning Laser Hair Remover x60

Rio Scanning Laser Hair Remover x60 to najwygodniejszy system laserowej depilacji namierzający do 60 włosów jednoczenie!

Cena: 2392.00Polecany Wysyłka gratis!
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio Scanning Laser Hair Remover x60
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

Rio Scanning Laser Hair Remover x60 to rozszerzona wersja Rio Scanning Laser Hair Remover o większym polu działania – skaner bowiem potrafi namierzyć aż 60 niechcianych włosów.

Rio Scanning Laser Hair Remover x60 to najlepsza alternatywa dla kosztownej depilacji w salonach kosmetycznych dostępna na rynku!

Pudełko Rio Scanning Laser Hair Remover x60

Komentarze

  • ania (2010-01-29 19:00)
    Właśnie zaczełam używać i już nie moge doczekać sie efektów! Ktoś może używał ten model?
Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.