Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Resveratrol Select

NOWOŚĆ! Utrata wagi, więcej energii i młodszy wygląd – wszystko w 1 pigułce! Resveratrol to największe odkrycie od czasu antybiotyków według Harvard Medical School.

Cena: 210.25
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 14 dni
Resveratrol Select
Producent:
Pacific Naturals
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:
Polygonum cuspidatum root extract, Chromium, green tea extract, caffeine, L-Theanine, cellulose, and water.

Opis produktu

Resveratrol Select to prawdziwy hit na rynku amerykańskim – szeroko komentowany w programach Oprah Winfrey i 60 minutes przyciągnął uwagę mediów swoimi unikalnymi właściwościami, do których zaliczają się:

 • polepszenie funkcjonowania komórek organizmu,
 • zwiększenie energii witalnej,
 • utrata wagi i przyspieszone spalanie tłuszczu,
 • podwyższenie wydolności organizmu,
 • redukcja przyswajania węglowodanów,
 • poprawa metabolizmu.

Od dawna wiadomo, iż spożywanie wina opóźnia efekty starzenia, ponieważ skórki winogron (a także aronii oraz jagód) zawierają skuteczny antyoksydant o nazwie resveratrol.

Badania in vitro wskazują również na zbawienną moc resveratrolu w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i cukru w organizmie. Składnik ten zapewnia także optymalizację metabolizmu, podniesienie odporności oraz poprawia funkcjonowanie mitochondriów.

Resveratrol Select to innowacyjna formuła, której dodatkowe składniki powodujące efekt synergii wzmacniają działanie resveratrolu:

 • chrom – minerał oparty na niacynie pełni kluczową rolę w spalaniu w organizmie cukrów, węglowodanów, tłuszczy i protein,
 • zielona herbata – bardzo mocny i popularny antyoksydant,
 • kofeina - działająca pobudzająco na organizm,
 • L-theanina - pobudzająca umysł.

Czy wystarczy tylko pić czerwone wino aby w pełni odczuć pozytywne skutki tej rewolucji naukowej?

Jedna pigułka Resveratrol Select zawiera tyle resveratrolu, ile znajduje się w 200 kieliszkach wina.

Pomijając kaloryczne właściwości tego trunku nie jest możliwe aby w pełni odczuć działanie środka, ponieważ nikt nie jest w stanie wypić codziennie aż takiej ilości alkoholu.

Resveratrol Select to siła odmładzania 200 kieliszków wina zamknięta w 1 kapsułce! Wypróbuj to najnowsze odkrycie naukowe już teraz.

Sposób użycia

Należy przyjmować 1 kapsułkę na 20 minut przed śniadaniem i 1 kapsułkę na 20 minut przed obiadem. Ponieważ produkt zawiera kofeinę należy unikać stosowania go do 5 godzin przed snem.

Uwaga: Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki. Nie stosuj w trakcie ciąży lub gdy karmisz piersią. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci poniżej 18 roku życia. Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek choroby, skonsultuj z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.