Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Collagen

Collagen 600mg dostarcza niezbędnego budulca Twojemu organizmowi. 1 tabletka to aż 600mg kolagenu typu 1 i 2!

Cena: 81.76
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Collagen - 600mg kollagenu w 1 kapsułce
Producent:
Health Spark
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:
Glucosamine Chondroitin, Alanine, Arginine, Aspartic Acid, Glutamic Acid, Glycine, Histidine, Hydroxylysine, Hydroxyproline, Isoleucine, Lysine, Methionine, Phenylaine, Proline Serine, Threoline, Tyrosine, Valine, Żelatyna

Opis produktu

Kolagen to podstawowy budulec tkanki kostnej, chrząstek, oraz substancja składowa aż 80% tkanek takich jak skóra i mięśnie – jeśli Twoim problemem jest przedwczesne starzenie się (zmarszczki, wiotczejąca skóra), bóle stawów, lub niedostateczny rozwój mięśni – jest to produkt dla Ciebie.

Uważa się, iż począwszy od wieku 25 lat ciało człowieka traci naturalnie wytwarzany kolagen w ilości 1,5% rocznie. W wieku 35 więc poziom kolagenu zmniejszy się w Twoim organizmie o 15%, a w wieku 35 lat aż o 30%! Widoczne efekty to utrata elastyczności skóry, oraz pogorszenie jej wyglądu. Wniosek jest tylko jeden – kolagen to składnik niezbędny dla ogólnego zdrowia, oraz młodego wyglądu!

Dlaczego warto wybrać Collagen 600mg?

Wiesz już, jak ważną rolę w Twoim organizmie odgrywa kolagen. Skoro większość tkanek Twojego organizmu musi mieć odpowiedni poziom kolagenu do prawidłowego funkcjonowania – musisz wybrać produkt najwyższej jakości.

Tylko Collagen 600mg firmy Healthspark to produkt wytwarzany według certyfikatów FDA i EPA, oraz przy zastosowaniu restrykcyjnych norm ISO 2000:9001. Kolagen firmy Healthspark to nie tylko glukozamina i chondroityna, ale i pełna gama dobroczynnych aminokwasów.

Zamów kolagen zapewniający kompleksową opiekę nad skórą i stawami już teraz – tylko jedna kapsułka produktu dostarcza Twojemu organizmowi aż 600mg kolagenu!

Sposób użycia

Minimalna dawka to 2 kapsułki przed snem – na godzinę po ostatnim posiłku. Rekomendujemy picie 1,5 litra wody w ciągu dnia.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.