Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

SF-3 Joint Care Cream

SF-3 Joint Care Cream zawiera naukowo potwierdzone i skuteczne składniki, aby zmniejszyć ból spowodowany artretyzmem i osteoporozą.

Cena: 119.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
SF-3 Joint Care Cream
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
120 ml

Opis produktu

SF-3 Joint Care Cream to unikalna formuła o przedłużonym działaniu, która dzięki właściwościom transdermalnym uwalnia składniki takie jak MSM, Glukozamina, czy Chondroitin bezpośrednio w chore miejsca powodujące ból.

Jeśli cierpisz na osteoporozę, artretyzm, czy ogólny ból stawów – SF-3 Joint Care Cream to formuła dla Ciebie ponieważ:

  • wspomaga regenerację mięśni, chrząstek, ścięgien oraz stawów,
  • pomaga w osiągnięciu optymalnych poziomów kolagenu i kreatyny – składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stawów.
  • sprawia, iż Twoja skóra jest jędrniejsza, odżywiona i lepiej wygląda,
  • łagodzi ból i zapalenia stawów.

SF-3 to także skuteczne działanie prewencyjne! – Nie czekaj na ból stawów uniemożliwiający poruszanie się – zwalcz go w zarodku!

Jakie zbawienne dla stawów składniki zawiera SF-3 Joint Care Cream?

Jednym z najważniejszych składników kremu jest MSM (Methylsulfonylmethane). Substancja ta to podstawowy budulec tkanki łącznej w stawach pełniąca także kluczową rolę w jej odbudowie (szczególnie u osób starszych).

Badania dowodzą, iż MSM, aby być skutecznym, musi być naprawdę wysokiej jakości, oraz powinien być produkowany w ściśle kontrolowanych, odpowiednich warunkach. Jakość MSM jest tak niezwykle ważna, ponieważ środek ten wpływa nie tylko na budowę tkanki łącznej, ale charakteryzuje się również działaniem przeciwzapalnym, przeciwbólowym, oraz umożliwia lepsze ukrwienie stawów i eliminuje skurcze mięśniowe.

SF-3 posiada w swoim składzie MSM opatentowanej formuły OptiMSM® - produkowanej w wytwórni zaaprobowanej przez amerykańskie FDA. OptiMSM® to także jedyny rodzaj MSM dostępny na rynku, którego skuteczność została potwierdzona w niezależnych badaniach, oraz najczystsza postać preparatu – 99,9% czystego MSM.

Pozostałe składniki SF-3 Joint Care Cream to:

  • Glukozamina – odbudowuje chrząstkę stawową, zmniejsza odczuwanie bólu - jest bardzo często zalecana przy chorobie zwyrodnieniowej stawów.
    Substancja ta, obecna w chrząstkach rekina i pozyskiwana także ze skorupiaków stanowi podstawowy składnik kolagenu, który sprawia, iż tkanki łączne obecne w ścięgnach i chrząstkach są bardziej elastyczne.
  • Chondroityna - odgrywa ważną rolę w wytwarzaniu przez organizm proteoglikanów chrząstki stawowej. Dzięki swym unikalnym właściwościom wiąże ona wodę w komórkach stawowych umożliwiając większy komfort poruszania – tworząc swego rodzaju „poduszkę wodną”, dzięki której tkanka stawowa zajmuje więcej objętości i może lepiej służyć organizmowi. Chondroityna to także większa odporność na mikrourazy, oraz szybsza regeneracja stawów po uszkodzeniu.

Czy wpływ składników SF-3 na stawy jest poparty badaniami?

Tak – ostatnie badanie opublikowane w „Journal of Rheumatology” potwierdza jednoznacznie, iż glukozamina i chondroityna nakładane na skórę powodują stały wzrost komfortu osób cierpiących na chorobę stawów . Znakomita większość pacjentów zanotowała niemal natychmiastowe zmniejszenie bólu. W porównaniu do grupy pacjentów przyjmujących placebo, osoby, które stosowały powyższe substancje osiągnęły dalsze ograniczenie dolegliwości bólowych w ciągu 4 i 8 tygodnia stosowania.

SF-3 Joint Care Cream to światowej jakości składniki o skuteczności popartej badaniami!

Sposób użycia

Nałożyć krem na skórę, pod którą znajdują się bolące i chore stawy oraz delikatnie wmasować. Używać w miarę potrzeby.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.