Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Oxotrim

Oxotrim to opatentowana formuła poparta badaniami klinicznymi – przyśpiesza odchudzanie o 200% i jednocześnie zmniejsza łaknienie!

Cena: 187.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Oxotrim
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
150 kapsułek

Opis produktu

Oxotrim to innowacyjna formuła prosto z amerykańskich laboratoriów Newton Everett, która przyśpiesza metabolizm i powoduje utratę wagi – produkt zmniejsza także łaknienie jak żaden inny!

Jednym z głównych składników Oxotrim jest 7-Keto – ta opatentowana substancja, odkryta niedawno przez naukowców, występuje również w naturalny sposób w organizmie wspomagając Twój metabolizm. Niestety – wraz z wiekiem szybkość metabolizmu zmniejsza się, co sprawia, iż jedząc te same ilości jedzenia co dawniej (ilości, do których przyzwyczajony jest Twój żołądek) zaczynasz tyć!

Suplementacja 7-Keto przywraca poziom Twojego metabolizmu do normalnego, zdrowego poziomu, obniża poziom tłuszczu w Twoim organizmie nie wpływając jednocześnie na ilość tkanki mięśniowej.

Oxotrim przyśpieszy Twój metabolizm, zmniejszy apetyt, oraz zwiększy skutecznie poziom zużywanej przez organizm energii. 

Czy działanie Oxotrim i 7-Keto jest poparte badaniami klinicznymi?

Tak. Dwa niezależne badania naukowe potwierdziły, iż używanie 7-Keto w dawce 200 mg dziennie wpływa na utratę wagi. W każdym z tych badań zastosowano 7-Keto, oraz placebo przez okres 8 tygodni. Potwierdzają one jednoznacznie – 7- Keto zażywane 2 x dziennie wspomaga utratę wagi – nawet kiedy już jesteś na diecie!

Jak Oxotrim wpływa na utratę wagi?

7-Keto współpracuje naturalnie z Twoim organizmem, aby zwiększyć aktywność trzech kluczowych enzymów spalających tkankę tłuszczową. Podwyższony poziom tych enzymów w organizmie zapewnia przyśpieszony metabolizm - szczególnie w okresach dostarczania mniejszej ilości kalorii (dieta). Badania wykazały, iż Oxotrim przyśpiesza utratę wagi w porównaniu do stosowania samej diety aż o 200%.

Czy muszę stosować specjalną dietę, kiedy zażywam Oxotrim?

Większość osób przybywa na wadze, ponieważ jedzą zbyt dużo jedzenia, bądź spożywają je w nieprawidłowych proporcjach. Oczywiście dieta jest wskazana, ale nie musi być drakońska – wystarczy obniżyć ilość spożywanych kalorii do 1800 dziennie, jeść 4 do 5 posiłków i tak ułożyć jadłospis, aby składał się on w 45% z węglowodanów, 35% białek, 30% tłuszczy.

Co jeszcze sprawia, że Oxotrim jest tak skuteczny?

Pozostałe składniki tego unikalnego produktu także wpływają na przyśpieszenie metabolizmu, oraz łagodnie zmniejszają apetyt – są to składniki najwyższej jakości, o których na pewno słyszałeś, gdyż charakteryzują się niezwykłą wręcz skutecznością:

  • Advantra Z (citrus aurantium): przyśpiesza metabolizm, oraz pomaga rozbijać cząsteczki tłuszczu w organizmie.
  • Metabromina: wspomaga Twoja dietę w naprawdę rewolucyjny sposób – czy kojarzysz uczucie przyjemności połączone z jedzeniem np. czekolady? Wielu ludzi czuje podobną przyjemność, której im brakuje w trakcie diety – metabromina powoduje bardzo podobne odczucie… tylko, że nie dostarcza żadnych kalorii – Twoja dieta staje się o wiele łatwiejsza!
  • Zielona Herbata: składnik, którego nie trzeba przedstawiać – działanie termogeniczne, antyoksydacyjne, przechwytywanie lipazy to tylko podstawowe jej właściwości.
  • Serotain: obniża poziom apetytu, oraz wspomaga wydzielanie się serotoniny – wspólnie z metabrominą sprawia, iż nie będziesz czuć zmiany nastroju po wprowadzeniu diety!
  • Pozostałe cenne składniki Oxotrimu to: najwyższej jakości wapń koralowy, tauryna, glucuronolactone

Sposób użycia:

3 tabletki dziennie – najlepiej przed godziną 17.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.