Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Deer Antler Plus

Deer Antler Plus przywraca ochotę na seks, wspomaga wzwód prącia i poprawia sprawność seksualną mężczyzn. Wypróbuj już dzisiaj!

Cena: 233.61
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Deer Antler Plus - na erekcję
Producent:
Pacific Naturals
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:
Tiamina, riboflavin, niacyna, witamina B6, kwas foliowy, witamina B12, biotyna, kwas pantotenowy, cynk, wyciąg z poroża jelenia aksamitnego, pył z pokrzywy zwyczajnej, orientalna żeń-szeń, oligomeric proanthocyanidis, cnidium monnier, ekstrakt z Saw Palmetto, inositol, choline, PABA.

Opis produktu

Vialafil - następca Deer Antler Plus

Jeżeli interesuje Cię osiągnięcie najlepszych wyników koniecznie wypróbuj Vialafil, który zawiera udoskonaloną formułę Deer Antler Plus i oferuje znacznie lepsze wyniki!

Wypróbuj Vialafil

 • Deer Antler Plus to znakomity i sprawdzony środek na erekcję,
 • wzmaga uczucie pożądania - przywraca ochotę na seks,
 • podnosi sprawność seksualną mężczyzn,
 • wspomaga wzwód prącia,
 • zwiększa wigor,
 • pomaga utrzymać dobry stan zdrowia mięśni,
 • stosowany od lat przez atletów, którzy pokonywali kolejne rekordy,
 • poprawia ogólny stan zdrowia,
 • wpływa korzystnie na pracę stawów,
 • w pełni naturalny, skuteczny i bezpieczny dla Twojego organizmu,
 • dyskretna wysyłka na terenie całej Europy.

Główny składnik Deer Antler Plus pochodzi z poroża jelenia aksamitnego, które od wieków było stosowane w medycynie naturalnej jako środek wywołujący ochotę na seks i poprawiający wzwód prącia.

Przyjmowanie

2 tabletki dziennie - rano i wieczorem.

FAQ

Co to jest Deer Antler Plus?

Jest to naturalny suplement, bez dodatkowych środków chemicznych. Jego podstawowym składnikiem jest wyciąg z poroża jelenia aksamitnego.

Ile tabletek suplementu powinienem zażywać?

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty należy przyjmować dwie tabletki dziennie - jedną rano wraz ze śniadaniem i jedną wieczorem wraz z kolacją.

Czy suplement wywołuje jakieś skutki uboczne?

Osoby cierpiące na choroby układu krążenia, niedokrwistość serca lub anginę nie powinny stosować suplementu Deer Antler Plus. Przedawkowanie preparatu może wywołać lekkie bóle brzucha.

Ile czasu potrzeba, aby zacząć odczuwać pozytywne efekty stosowania suplementu?

Pozytywne efekty będziesz mógł zaobserwować już po trzech tygodniach regularnego zażywania tabletek. Aby osiągnąć optymalne rezultaty zalecane jest stosowanie suplementu przez okres 3 - 4 miesięcy.

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.