Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Creadrene

Creadrene to unikalne na polskim rynku połączenie aż trzech rodzajów kreatyny w mega dawce 5000 mg. To jakość i skuteczność dla sportowców, którym zależy na najlepszych i najszybszych efektach!

Cena: 119.00
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Creadrene
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
90 kapsułek

Opis produktu

Poznaj Silvets - najskuteczniejszy preparat wspomagający odchudzanie w ofercie VitaLab.pl!

Unikalna mieszanka starannie dobranych składników Silvets gwarantuje osiągnięcie optymalnych wyników.

Dowiedz się więcej

Kreatyna to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych środków pozwalających na wypracowanie większych przyrostów masy mięśniowej oraz podniesienie wydolności organizmu.

Stosując kreatynę możesz liczyć na:

 • szybszy przyrost masy,
 • redukcję zmęczenia,
 • szybszą regeneracja,
 • wzrost energii w komórkach mięśni,
 • zwiększenie siły i wytrzymałości.

Optymalne efekty osiągniesz używając kilku rodzajów kreatyn. Bazą powinien być monohydrat, ale z czasem jego efektywność spada, dlatego też wprowadzenie do suplementacji innych form kreatyny jest bardzo pożądane.

Dlaczego warto stosować Creadrene?

Tylko ten produkt gwarantuje wysoką jakość prosto z USA, ale przede wszystkim zawiera aż trzy różne rodzaje wydajnych i niezwykle skutecznych form kreatyny. Są to:

 • Creatine Monohydrate (monohydrat kreatyny – solidna baza),
 • Creatine Pyruvate (pirogronian kreatyny - akcelerator efektów),
 • Creatine Phosphate (fosforan kreatyny – zwiększa efektywność krótkich treningów).

Trójfazowa kreatyna to najskuteczniejsza formuła dostępna na rynku – po prostu zażyj 3 tabletki popijając wysoko energetycznym napojem i jesteś w pełni gotowy na następny trening.

Tylko jedna dawka Creadrene zawiera:

 • Creatine Monohydrate: 4800 mg
  Główny składnik produktu niezbędny przy produkcji ATP (Adenosine Triphosphate), który jest zużywany podczas treningu przez tkankę mięśniową – dostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki tej kreatyny to zwiększona wydolność organizmu oraz jego szybsza regeneracja.
 • Creatine Pyruvate: 190 mg
  Ten rodzaj kreatyny, połączony z kwasem pirogronowym po zażyciu rozdziela się w Twoim systemie pokarmowym na formę jonową, która pozwala na bezpośrednie wchłanianie do krwiobiegu z pominięciem wątroby, dzięki czemu działa on 6 razy skuteczniej i dużo szybciej od standardowej kreatyny.
 • Creatine Phosphate: 10 mg
  Creatine Phosphate bezpośrednio i błyskawicznie uzupełnia niedobory ATP w organizmie. Sprawdza się idealnie w czasie krótkich treningów. Fosforan kreatyny wykazuje także działanie ochronne przed degradacją przeciążeniową.

Tylko Creadrene zawiera 3 rodzaje kreatyny wysokiej jakości i w odpowiedniej dawce! Produkt dostępny również w zestawie promocyjnym 3x w cenie -20%!

Sposób użycia

3 kapsułki na godzinę przed treningiem popijając wysokoenergetycznym napojem. Dietę można uzupełnić odżywką wysokobiałkową lub zestawem aminokwasów.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.