Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Big Boy Golden Erect

Big Boy Golden Erect to najnowsze osiągniecie Cobeco Pharma w dziedzinie poprawy erekcji i podniesienia libido. Gorąco polecamy!

Cena: 112.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Big Boy Golden Erect
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
8 kapsułek

Opis produktu

Produkt składa się w 100% z naturalnych składników, które zaskakują swoją siłą i skutecznością. Zdaniem wielu klientów Big Boy Golden Erect to obecnie najlepszy produkt stymulujący erekcję.

Podstawowym składnikiem preparatu jest wyciąg z Tongkat Ali, który wzmocniony jest dodatkowymi ekstraktami z ziół. Na chwilę obecną żaden inny naturalny składnik nie może się równać pod względem wspomagania erekcji z Tongkat Ali. Składnik ten od lat stosowany jest w produktach, które wspomagają sprawność seksualną, równowagę hormonalną i libido. Przeprowadzone badania dowodzą, że Big Boy Golden Erect może podnieść ilość hormonów o 400% u mężczyzn w każdym wieku.

Dzięki Big Boy Golden Erect bez problemu osiągnięsz erekcję, która będzie trwać dłużej. Produkt sprawi także, że osiągnięta satysfakcja i wytrysk będą obfite jak nigdy wcześniej. Produkt jest w pełni bezpieczny. Wszystkie składniki Big Boy Golden Erect zostały dokładnie przebadane i stwierdzono, że nie wywołują one skutków ubocznych.

Tongkat Ali nie tylko wspomaga erekcję i libido, ale także promuje wzrost mięśni. Dzięki temu stosujący Big Boy Golden Erect sportowcy mogą zauważyć, że trening przynosi lepsze rezultaty.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.