Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

N-Acetyl L-Carnitine

Preparat zawiera najwyższej jakości Acetyl L-Karnitynę. Produkt o wysokim stężeniu – każda kapsułka zawiera 1000mg L-Karnityny.

Cena: 147.69
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
N-Acetyl L-Carnitine
Producent:
Health Spark
Opakowanie:
60 kapsułek

Opis produktu

Firma Health Spark dołożyła wszelkich starań, aby opracowany przez nią produkt zawierał maksymalną dawkę L-Karnityny w każdej kapsułce. Dużym atutem preparatu jest wykorzystanie najwyższej jakości Acetyl L-Karnityny.

Czym jest N-Acetyl L-Carnitine 500mg?

Acetyl L-Carnitine produkowany jest w Wielkiej Brytanii przez firmę Health Spark. Proces produkcji odbywa się zgodnie z europejskimi standardami ISO. Acetyl L-Carnitine pomoże Ci:

  • wykorzystać odłożony w organizmie tłuszcz do zwiększenia pokładów energii,
  • zredukować zmęczenie podczas treningu i wspomóc proces regeneracji,
  • stracić zbędne kilogramy.

Acetyl L-Carnitine przemieszcza kwasy tłuszczowe, takie jak trójglicerydy do mitochondriów (które są źródłem energii dla komórek), gdzie są one utlenione i wykorzystane w procesie produkcji energii. Acetyl L-Carnitine to bardzo popularny suplement diety, stosowany przez wielu sportowców, aby wspomóc wzrost i rozwój mięśni. Produkt stosowany jest także w celu przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej, podniesienia energii i poprawienia odporności mięśni.

L-Karnityna stosowana jest także w celu redukcji łaknienia i uczucia osłabienia. Substancja ta wspomaga także pracę serca. W przypadku sportowców zwiększa ona wytrzymałość i pomaga regulować rytm pracy serca.

Badania nad L-Karnityną prowadzone są od wielu lat. Dowodzą one, że ma ona znakomity wpływ na układ krwionośny.

Sposób użycia

Jedna kapsułka dziennie.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.