Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

SoMesta

SoMesta zawiera wysokiej jakości składniki, które pomagają w walce z bezsennością. Dzięki SoMesta zapomnisz o problemach ze snem na zawsze.

Cena: 122.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
SoMesta
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
30 kapsułek

Opis produktu

Składniki zawarte w SoMesta zostały odpowiednio dobrane i zbilansowane, aby wzmagać swoje działanie i zapewniać poprawę snu w szybkim czasie!

Czym jest Somesta?

Problemy ze snem przez kilka nocy pod rząd potrafią kompletnie zaburzyć funkcjonowanie i obniżają jakość życia. Osoba, która cierpi na zaburzenia snu odczuwa zmęczenie, irytację i utratę koncentracji.

Na ratunek jest jednak SoMesta, która zawiera rewelacyjne składniki wspomagające sen.

Somesta może być stosowana nie tylko w przypadku osób, które nie mogą zaznać ani chwili snu, ale również wtedy, gdy cierpimy na problemy z samym zaśnięciem.

Sposób użycia

1 kapsułka, na 30 minut przed pójściem spać. Najlepiej na pusty żołądek. 

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.