Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Scream of Pleasure

Niezwykle silny afrodyzjak dla kobiet. Scream of Pleasure sprawi, że Twoja kobieta będzie zachowywać się w łóżku jak wyuzdana aktorka porno.

Cena: 69.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Scream of Pleasure
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
15 ml

Opis produktu

Scream of Pleasure to magiczny płyn stworzony specjalnie z myślą o kobietach. Sprawia, że każda kobieta zamienia się w dziką seksualną bestię.

Wystarczy kilka kropel, aby Twoja kobieta stała się wilgotna i gotowa na wszystko. Będziesz zdumiony tym, jak bardzo ona nie chce oderwać się od Ciebie!

Jest to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków dostępnych w sprzedaży. Wystarczy 5-7 kropli na 30 minut przed stosunkiem, aby przeżyć niezapomniane chwile. Każda kobieta zamienia się po prostu w wulkan!

Kolejnym atutem tego produktu jest to, iż zapewnia orgazm każdej kobiecie, która zdecyduje się na jego zakosztowanie!

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.