Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Cleanse Rite

Naturalny środek przeczyszczający, który oczyszcza układ pokarmowy i reguluje zachodzące w nim procesy.

Cena: 221.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Cleanse Rite
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
120 kapsułek

Opis produktu

Cleanse Rite nie jest zwykłym suplementem diety. Jest to niezwykle efektywny 10-dniowy program oczyszczający. Preparat zawiera kombinację błonnika i erytrytolu, które oczyszczają układ pokarmowy, działają detoksyfikująco i eliminują zaparcia.

Oczyszczanie układu pokarmowego to jeden z najefektywniejszych sposobów na utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Nie tylko eliminuje toksyny z organizmu, ale poprawia ogólny stan zdrowia, reguluje poziom energii i pomaga zapobiegać chorobom.

Dlaczego warto wypróbować Cleanse Rite?

  • Czy cierpisz na zaparcia, niewyjaśniony przyrost wagi lub zmęczenie?
  • Czy wiesz, że problemy te mogą być związane ze złym stanem zdrowia Twojego układu pokarmowego?
  • Czy obserwujesz pogorszenie stanu zdrowia pomimo tego, że przyjmujesz witaminy i suplementy?

Istnieje możliwość, że nagromadzone w Twoim układzie pokarmowym substancje spowalniają i redukują przyjmowanie składników odżywczych. Dlatego nim rozpoczniesz jakąkolwiek nową dietę, musisz upewnić się, że Twój układ pokarmowy funkcjonuje prawidłowo.

I tutaj właśnie z pomocą przychodzi Cleanse Rite – naturalny preparat przeczyszczający, który oczyści układ pokarmowy i ureguluje zachodzące tam procesy.

Sposób użycia

Dorośli 4 kapsułki trzy (3) razy dziennie obowiązkowo popijając min 300 ml wody, soku lub innego ulubionego napoju.

Zaleca się stosowanie Cleanse Rite co około 2 miesiące, nie dłużej niż przez 10 dni.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.