Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Vector Hair Removal System

Vector Electrolysis Hair Removal System to zestaw do depilacji elektrolizą w domu. Ten sposób usuwania włosów gwarantuje skuteczne i trwałe wyniki.

Cena: 744.70
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Vector Electrolysis Hair Removal System
Producent:
DS Laboratories
Opakowanie:
Urządzenie do depilacji, 4 łatki elektrodowe, żel, galwaniczne końcówki, przewód zasilający.

Opis produktu

Vector Electrolysis Hair Removal System to jeden z bardziej zaawansowanych przyrządów do domowej depilacji, dostępnych w sprzedaży. Produkt usuwa nawet najgrubsze włosy na stałe!

Dzięki Vector Electrolysis Hair Removal System depilacja elektrolizą jest teraz możliwa w domowym zaciszu. Jest to jedyny produkt tego rodzaju dostępny na rynku. Skuteczność i bezpieczeństwo produktu potwierdza certyfikat amerykańskiego Food & Drug Administration.

Zalety Vectory Electrolysis Hair Removal System:

 • umożliwia skuteczne i trwałe usunięcie włosów,
 • gwarantuje profesjonalne rezultaty bez użycia igły,
 • skuteczny w przypadku każdego rodzaju skóry i koloru włosów,
 • Vector Electrolysis Hair Removal System osiąga takie same wyniki jak profesjonalne urządzenia do elektrolizy,
 • usuwa nawet najgrubsze włosy,
 • certyfikowany przez amerykańskie FDA,
 • umożliwia oszczędność rzędu kilku tysięcy złotych na elektrolizę, maszynki, depilatory i inne kosmetyki do depilacji.

W odróżnieniu od innych urządzeń, które stosują częstotliwość radiową i baterie, Vector Electrolysis Hair Removal System stosuje proces elektrolizy przy zastosowaniu energii elektrycznej.

Urządzenie jest na tyle zaawansowane, że uzyskuje znakomite wyniki bez potrzeby zastosowania igły. Dzięki temu zabieg jest znacznie prostszy i mniej bolesny. Produkt jest bardzo prosty w użyciu.

Dodatkowe informacje

 • usunięcie włosów przy użyciu Vector Electrolysis Hair Removal System jest nieodwracalne. Ostrożnie wybieraj więc miejsca ciała, które poddasz depilacji,
 • zapoznaj się dokładnie z instrukcją obsługi urządzenia przed zastosowaniem,
 • zbyt duża ilość mocy może spowodować oparzenia lub blizny,
 • przechowuj urządzenie z dala od dzieci,
 • by uniknąć porażenia prądem odłącz urządzenie od źródła zasilania po zakończeniu stosowania, przechowuj urządzenie w stabilnym miejscu, nie stosuj w trakcie kąpieli lub prysznicu, nie stosuj w pobliżu wody.
Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.