Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Senstra

Senstra powstała z myślą o kobietach, które chcą podnieść seksualną przyjemność, libido, wytrzymałość oraz przeżyć niezapomniany orgazm!

Cena: 144.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Senstra - kapsułki
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
30 kapsułek

Opis produktu

Wiele kobiet doświadcza w swoim życiu obniżenia popędu seksualnego i satysfakcji seksualnej z powodu stresu, depresji, porodu, menopauzy lub zmian hormonalnych. Większość kobiet ignoruje swoje uczucia w tej kwestii, wierząc, że obniżenie libido jest czymś co dotyka prawie każdą kobietę i niekoniecznie da się to powstrzymać.

Zalety stosowania Senstra:

  • wzmaga efekt pożądania u kobiet,
  • wzmaga wrażliwość w narządach płciowych,
  • zwiększa popęd seksualny,
  • intensyfikuje doznania podczas seksu i orgazmu,
  • poprawia wytrzymałość i elastyczność.

Senstra zawiera składniki, który zwiększają energię fizyczną, niezbędną do współżycia.

Sposób użycia

2 kapsułki dziennie (rano i wieczorem).

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.