Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Isotropin HGH-R

Isotropin HGH-R opóźnia proces starzenia. W naturalny sposób podnosi poziom GH (hormon wzrostu) i IGF-1.

Cena: 259.86
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Isotropin HGH-R
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
60 kapsułek

Opis produktu

Isotropin HGH-R został zaprojektowany w taki sposób, aby podnosić poziom GH (hormon wzrostu) i IGF-1. Dostarcza składników odżywczych, które podnoszą naturalny poziom hormonu wzrostu, co prowadzi do spowolnienia starzenia się organizmu.

Ludzki hormon wzrostu (HGH) pozwala przywrócić jędrność skóry, wygładza zmarszczki, odżywia włosy i paznokcie. HGH wspomaga spalanie tłuszczu w organizmie, udostępniając go organizmowi jako paliwo. W tym samym czasie wspomaga wzrost tkanki mięśniowej.

HGH wspomaga także funkcje seksualne – zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dodatkowo rewitalizuje system immunologiczny, pomaga zredukować ryzyko chorób serca (obniżając ciśnienie krwi).

Oto zalety z jakich korzystają osoby stosujące Isotropin HGH-R:

  • spadek wagi ciała,
  • młoda, piękna skóra,
  • więcej energii i większa wytrzymałość,
  • większa masa mięśniowa,
  • wzmocnienie systemu immunologicznego,
  • Isotropin HGH-R wykazuje działanie anty-depresyjne,
  • głęboki, spokojny sen,
  • lepszy wzrok i słuch,
  • podniesione libido.

Sposób użycia

1-2 kapsułki dziennie. Aby osiągnąć optymalne wyniki, stosuj na pusty żołądek. Na 2 godziny przed posiłkiem, lub 2 godziny po (idealnie jeżeli tuż przed pójściem spać).

UWAGA:
Nie przekraczaj zalecanej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby cierpiące na jakiekolwiek choroby, powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania Isotropin HGH-R.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.