Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

2Seduce After Depilation Silk Sensitive Skin

Krem po depilacji bikini. Doskonale łagodzi skutki depilacji (podrażnienia, zaczerwienienia) i odżywia skórę. Zapewnia wyjątkowy komfort.

Cena: 40.80
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
2Seduce After Depilation Silk Sensitive Skin
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
50 ml

Opis produktu

Zastosuj krem 2Seduce After Depilation Bikini natychmiast po przeprowadzeniu depilacji intymnej, aby złagodzić uciążliwe skutki depilacji, takie jak podrażnienia czy zaczerwienienia.

2Seduce zawiera cenną listę składników, które dostarczają skórze składników odżywczych.

Krem jest jedwabiście gładki i posiada uwodzicielski zapach.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.