Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Vialafil-CR

Żel Vialafil sprawi, że nie będziesz miał już problemów z erekcją i przedwczesnym wytryskiem. Zalecamy stosowanie w połączeniu z kapsułkami Vialafil.

Cena: 106.80Polecany
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Vialafil-CR – żel
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
30 ml
Skład:
Yohimbine 8% Extract, Ginseng (Panax) Ext 30% ,Ginkgo Biloba Ext 24% / 6% , Catuaba Bark Ext 4:1, Epimedium Sagittatum Ext 15% Dodder Seed (Seman Cuscutae), Glycerine, Hydroxyethyl Cellulose, Methylparaben, Edta, Peppermint Oil, Imidazolidinyl Urea, L-Arginine, Niacin, Menthol, Anise Extract, Polysorbate 20, Vitamin E.

Opis produktu

Vialafil-CR to nowy produkt firmy Newton Everett. Produkt zawiera naturalne ekstrakty, powinien być stosowany na skórze prącia i wykorzystuje technologię transdermalną, która gwarantuje dokładne i szybkie dotarcie składników wgłąb skóry.

Vialafil-CR pobudza tkanki penisa i zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. Produkt działa natychmiastowo. Jego skład zostały dobrany tak, aby preparat wywoływał zwiększenie przepływu krwi do narządów płciowych. Vialafil-CR powinien zostać rozprowadzony na skórze penisa, gdzie natychmiast zaczyna działać i wzmacnia siłę doznań. Jego uspokajające i nawilżające właściwości zadowolą każdego mężczyznę, który szuka intensywniejszych doznań.

Vialafil-CR z całą pewnością poprawi Twoje życie seksualne. Zalecamy stosowanie w połączeniu z kapsułkami Vialafil.

Sposób użycia

Rozprowadź i delikatnie wmasuj w skórę penisa, na 10 minut przed rozpoczęciem współżycia.

UWAGA
Tylko do użycia zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. Trzymaj z dala od dzieci. Jeżeli cierpisz na jakąkolwiek dolegliwość medyczną, skonsultuj się z lekarzem zanim rozpoczniesz stosowanie.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.