Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Bull Power Delay Gel

Bull Power Delay Gel skutecznie przedłuża stosunek. Zastosowanie żelu sprawi, że będziesz mógł uprawiać seks nawet 30 min. dłużej!

Cena: 37.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Bull Power Delay Gel
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
30 ml

Opis produktu

Przedwczesny wytrysk to problem, który dotyka 60% mężczyzn. Sprawia on, że seks trwa zbyt krótko, pomimo tego, że zarówno Ty, jak i Twoja partnerka chcielibyście kochać się znacznie dłużej...

Sposób użycia Bull Power Delay Gel jest bardzo prosty. Wystarczy rozprowadzić żel na skórze prącia przed rozpoczęciem współżycia. Bull Power Delay Gel sprawi, że Twój penis nie będzie tak bardzo podatny na dotyk. W tym samym momencie składniki zawarte w żelu sprawią, że Twoja erekcja będzie silniejsza oraz dłuższa.

Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją partnerkę i wydłużyć czas, w którym osiągasz orgazm, Bull Power Delay Gel nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.