Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Cantha Drops

Prawdziwy bestseller, prosto z Holandii. Cantha Drops wzmaga pożądanie i dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas seksu.

Cena: 29.40
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Cantha Drops
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
15 ml
Skład:
Aqua, 13mg l-Arginine, 4,7mg Vit C, Sodium Methyl Paraben, Sodium Etyhyl Paraben, Sodium Propyl paraben.

Opis produktu

Czy słyszałes już o Cantha Drops? Jest to prawdziwy bestseller na rynku holenderskim. Cantha Drops dostarcza bardziej kolorystycznych wrażeń niż hiszpańska mucha! Wystarczy kilka kropli na 30 minut przed stosunkiem, aby poczuć uczucie podniecenia i nabrać ochoty na seks.

Ten napój miłości działa na wszystkich – kobiety odczuwają znacznie większą przyjemność podczas stosunku, a mężczyźni odczuwają silną i mocną erekcję.

Gorąco polecamy!

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.