Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Cobra

Cobra wzmaga uczucie podniecenia. Sprawia, że erekcja pojawia się szybciej, jest pełniejsza, a Twój penis staje się sztywny jak nigdy przedtem.

Cena: 99.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Cobra
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
60 kapsułek

Opis produktu

Cobra sprawi, że:

  • osiągniesz erekcję szybko i bez żadnych problemów,
  • siła erekcji i sztywność Twojego penisa będą takie jak nigdy wcześniej,
  • będziesz mógł kochać się dłużej, ponieważ orgazm pojawi się później,
  • a jak już się pojawi, to otworzy się przed Tobą zupełnie nowa gama doznań!

Cobra to niesamowicie mocny preparat, zawierający innowacyjną formułę opartą na naturalnych składnikach z rejonów Azji, Pacyfiku i Afryki. Już krótko po zażyciu preparatu zauważysz, że Twój penis staje się twardy, bez żadnych bodźców seksualnych. Posiada on także właściwości, które opóźniają pojawienie się orgazmu. Cobra sprawi, że Twoja sprawność seksualna ulegnie znacznej poprawie!

Cobra poprawia sztywność penisa powodując maksymalny napływ krwi do członka. Dodatkowo dodaje sił witalnych, co sprawi, że masz większą ochotę na seks oraz... większe możliwości. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją partnerkę, nie zwlekaj!

Kolejnym atutem produktu jest to, że wzmaga on odczucia podczas orgazmu. Twój orgazm będzie silniejszy i znacznie przyjemniejszy. Twoja partnerka będzie przecierać oczy ze zdumienia widząc z jaką ekstazą dochodzisz do orgazmu.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.