Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Provillus for Women

Provillus dla kobiet skutecznie powstrzymuje utratę włosów i powoduje ich ponowny porost.

Cena: 231.27
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 14 dni
Provillus for Women - powstrzymuje utratę włosów
Producent:
Pacific Naturals
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:
Naturalny suplement diety Provillus: witamina B6, biotyna, magnez, skrzyp silica, para-amino benzoic acid.

Opis produktu

ViviComb - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

ViviComb stymuluje porost włosów u 9 na 10 osób. Żaden innych produkt nie oferuje porównywalnej skuteczności. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w ViviComb - nr 1 na łysienie w ofercie VitaLab.pl!

Dowiedz się więcej o ViviComb

Provillus to naturalny sposób na powstrzymanie wypadania włosów u kobiet i spowodowanie porostu nowych, pięknych i zdrowych włosów.

  • Provillus skutecznie powstrzymuje wypadanie włosów,
  • stworzony specjalnie dla kobiet,
  • powstrzymuje utratę włosów i powoduje ich ponowny porost,
  • Provillus dociera do źródła problemu wywołującego utratę włosów,
  • łysienie u kobiet dostarcza sporo stresu - wypróbuj Provillus i zapomnij o problemie!
  • w pełni bezpieczny i skuteczny,
  • zawiera tylko naturalne składniki,
  • 100% gwarancja działania!

Naturalny sposób na piękne i zdrowe włosy

Efekty stosowania Provillus dla kobietProvillus dla kobiet dostarcza składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju włosów. Na liście składników preparatu Provillus znajdziesz: cynk, magnez, biotynę i witaminę B6. Wszystkie te składniki wzmiacniają mieszki włosowe i stymulują porost włosów. Ponadto wpływają one pozytywnie na systemy immunologiczny, skórę i paznokcie.

Provillus zawiera także wyciąg ze skrzypu polnego, który był już stosowany przez starożytnych Rzymian i Greków. Regularne przyjmowanie tego składnika poprawia wygląd włosów, skóry i paznokci.

Provillus dla kobiet to skuteczny i sprawdzony sposób na powstrzymanie wypadania włosów. Produkt od lat stosowany jest z powodzeniem przez tysiące kobiet w Stanach Zjednoczonych. Nie zwlekaj i przekonaj się o dobroczynnych właściwościach preparatu na własną rękę!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.