Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio Anti-Cellulite Laser

Laserowe usuwanie cellulitu w domu! Rio Anti-Cellulite Laser (Cellulight) to domowy laser na cellulit, który czyni cuda. Zobacz w jaki sposób może Ci pomóc.

Cena: 639.90
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio Anti-Cellulite Laser - laserowe usuwanie cellulitu
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

Rio Anti-Cellulite Laser pomoże Ci uporać się z cellulitem raz na zawsze! Rio Anti-Cellulite Laser został pozytywnie zrecenzowany w rankingu NaCellulit.pl!

Zestaw Rio Anti-Cellulite składa się z urządzenia emitującego światło lasera oraz kofeinowego serum. Znakomite właściwości kofeiny w terapii antycellulitowej odkryto niedawno. Terapia laserowa także znana jest od kilku lat i uchodzi za najskuteczniejszą trwałą metodę usuwania cellulitu.

Zastosowanie kofeiny i lasera sprawia, że Rio Anti-Cellulite to niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu. Wystarczy stosować 10 minut dziennie, aby osiągnąć znakomite wyniki.

Cechy Rio Anti-Cellulite Laser

Rio Anti-Cellulite stymuluje metabolizm komórek, dzięki czemu usprawnia naprawę i odbudowę uszkodzonej tkanki skórnej, co prowadzi do redukcji cellulitu. Preparat mobilizuje naturalne mechanizmy obronne organizmu, aby pozbyć się zgromadzonego nadmiaru tłuszczu i wygładzić skórę.

Ulotka Rio Anti-Cellulite LaserRio Anti-Cellulite jest idealną alternatywą do kosztowych operacji i wizyt w salonie kosmetycznym. Usuwanie cellulitu nigdy jeszcze nie było tak proste!

Podstawowe zalety

  • skutecznie namierza tkankę tłuszczową i zmniejsza jej rozmiar,
  • stymuluje metabolizm komórkowy,
  • wystarczy 10 minut dziennie,
  • wspomaga naturalną regenerację skóry,
  • widocznie redukuje, a następnie usuwa cellulit,
  • gwarancja: 2 lata.

Co znajduje się w zestawie?

  • 1x serum kofeinowe,
  • 1x krem antycellulitowy na noc,
  • 1x urządzenie laserowe.

Zestaw uzupełniający składający się z serum kofeinowego oraz kremu antycellulitowego można dokupić osobno - Rio Anti-Cellulite - serum + krem.

Dlaczego terapia przy użyciu Rio Anti-Cellulite jest tak skuteczna?

Problem cellulitu dotyka 90% kobiet. Pomimo tego iż istotnym czynnikiem przy powstawaniu cellulitu jest nadmiar tłuszczu, nawet szczupłe kobiety bardzo często obserwują pojawienie się cellulitu na udach czy pośladkach.

Cellulit powstaje gdy nadmiar tłuszczu odkłada się we włóknach łączących tkankę skórną.

Kofeina jest od lat stosowana w kremach antycellulitowych, ale tak naprawdę dopiero niedawno potwierdzono, że jest ona efektywna w leczeniu cellulitu. Teoria głosi, że kofeina wnika głęboko w tkankę skórną, gdzie następnie przyspiesza procesy związane z wydalaniem tłuszczu. Opublikowane w The Journal of Cosmetic Dermatology wyniki badań dowodzą, że nawet 7% kofeiny może skutecznie wspomóc leczenie cellulitu.

Lekarze z Federal University of Rio de Janeiro w Brazylii poddali badaniom 130 kobiet, które rozpoczęły stosowanie kremu zawierającego kofeinę na biodrach i udach. Kobiety stosowały krem dwa razy dziennie przez okres 30 dni. Wyniki eksperymentu wykazały, że u 80% kobiet nastąpiła redukcja cellulitu o 75%.

Zawarty w zestawie laser pomaga dotrzeć do źródła problemu oraz wygładza i poprawia wygląd skóry. Zestaw Rio Anti-Cellulit to najskuteczniejszy domowy sposób na pozbycie się cellulitu!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.