Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio Blue Light Teeth Whitening

Rio Blue Light Teeth Whitening to szybka, bezpieczna i prosta metoda na białe zęby w domowym zaciszu.

Cena: 259.90Polecany
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio Blue Light Teeth Whitening Kit
Producent:
Rio Beauty
Skład:
Żel wybielający: Propylene Glycol, Hydroxypropylcellulose, PVP, Hydrogen Peroxide.

Opis produktu

Rio Blue Light Teeth Whitening to zestaw służący do wybielania zębów w domu. Dzięki niemu możesz zapomnieć o kosztownych wizytach w salonie stomatologicznym. Teraz możesz skutecznie wybielić w zęby w domu i cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem – Rio Blue Light uzyskuje bowiem doskonałe wyniki!

Podstawowymi elementami zestawu są wybielający żel oraz przyrząd wykorzystujący technologię niebieskiego światła. W połączeniu oba te elementy skutecznie eliminują ślady po kawie, czerwonym winie i poprawiają kolor zębów, które straciły biel także z powodu palenia papierosów.

Co sprawia, że zęby żółkną?

Ząb pokryty jest zewnętrzną, białą powłoką. Pożywienie i napoje, takie jak herbata, kawa, czerwone wino oddziałują na nią, powodując plamy i przebarwienia.

Niektóre pasty do zębów oraz twarde szczoteczki także osłabiają wygląd zębów, zdzierając białą powłokę i odkrywając mieszczącą się pod nią żółtą powierzchnię.

Sposób użycia

Opakowanie Rio Blue Light Teeth WhiteningUżywanie Rio Blue Light Teeth Whitening jest bardzo proste –  w ustniku umieść żel, a następnie zamontuj go na zębach. Następnie włącz urządzenie – niebieskie światło zaświeci się i będzie aktywne przez 10 minut, kiedy to samoczynnie wyłączy się.

Po zakończeniu zabiegu wyjmij ustnik. Dla osiągnięcia najlepszych wyników możesz powtórzyć zabieg trzykrotnie podczas jednej sesji.

Co znajduje się w zestawie?

  • urządzenie emitujące specjalnie niebieskie światło,
  • 2 ustniki,
  • aplikatory ze strzykawkami zawierające żel,
  • 2 baterie,
  • instrukcję obsługi,
  • gwarancja: 2 lata.

FAQ

Jak szybko zaobserwuję poprawę wyglądu zębów?

W większości przypadków można zaobserwować poprawę już po pierwszym zabiegu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że odcień zębów może zostać wybielony o kilka stopni już po kilku pierwszych zabiegach.

Czy po osiągnięciu zadowalającego odcieniu bieli należy kontynuować stosowanie preparatu?

Wszystko zależy od Twojego wieku oraz diety. Jeżeli w dalszym ciągu będziesz spożywać pożywienie, które zmienia odcień Twoich zębów, po pewnym czasie zaobserwujesz, że kolor zębów znów ulega zmianie.

W pierwszym miesiącu stosowania bez problemu można dokonywać zabiegów codziennie. Po tym jak wygląd Twoich zębów będzie Cię zadowalać możesz przerwać zabiegi i kontynuować je tylko raz w miesiącu.

Czy urządzenie może być stosowane na plombach i koronkach?

Rio Blue Light Teeth Whitening wybieli tylko naturalną powierzchnię zębów. Nie wpłynie więc na kolor plomby czy koronki, na których bez żadnych przeszkód można stosować niebieskie światło.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.