Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Spectral.DNC

Spectral.DNC to najefektywniejszy sposób na walkę z łysieniem. Preparat zawiera mieszankę najskuteczniejszych składników, w tym Minoxidil 5% i Aminexil SP94.

Cena: 152.00
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Spectral.DNC - najefektywniejszy sposób na walkę z łysieniem
Producent:
DS Laboratories
Opakowanie:
60 ml

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie w ofercie VitaLab.pl!

Dowiedz się więcej o Profolan

Preparat Spectral.DNC przeznaczony jest do stosowania w miejscach bezpośrednio dotkniętych łysieniem. Badania kliniczne wykazują, że Spectral.DNC jest znacznie skuteczniejszy od innych preparatów, których głównym składnikiem jest Minoxidil 5% (preparat znacznie przewyższa skutecznością popularne Rogaine).

Co wpływa na wysoką skuteczność Spectral.DNC?

Niezwykle silne i skuteczne składniki:

 • Minoxidil 5% – jeden z nielicznych składników, których skuteczność w walce z łysieniem potwierdza amerykańskie Food & Drug Administration
 • Aminexil SP94 – zapobiega przedwczesnemu starzeniu się korzenia włosa. Składnik opatentowany przez francuskie L’Oreal,
 • Retinol – badania kliniczne dowodzą, że składnik ten wzmaga działanie Minoxidilu,
 • kompleks witamin, które dostarczają mieszkom włosowym składników odżywczych,
 • wyciąg z ziół,
 • Adenosine – nowy składnik, który działa podobnie jak Minoxidil i przyspiesza porost włosów,
 • Procyjanidyna B2 i C1.

Spectral.DNC wykorzystuje technologię nanosomową, co sprawia, że składniki docierają wgłąb skóry i są odpowiednio rozproszone.

Czego należy się spodziewać stosując Spectral.DNC?

Jak w przypadku każdego innego preparatu do stosowania zamiejscowego, zawierającego Minoxidil, Spectral.DNC jest najbardziej skuteczny w przypadku wczesnej fazy łysienia. Należy tutaj odnotować iż badania kliniczne dowiodły, że Spectral.DNC jest bardziej skuteczny niż Rogaine czy Aminexil. Badania dowiodły także, że Spectral.DNC działa znacznie szybciej niż konkurencyjne produkty.

Jeżeli Twoje łysienie jest spowodowane czynnikami genetycznymi, wymagane będzie ciągłe stosowanie Spectral.DNC, aby powstrzymać utratę włosów.

Jeżeli łysienie spowodowane jest stresem, złą dietą lub zmianami hormonalnymi, stosowanie Spectral.DNC będzie można zakończyć po uzyskaniu zadowalających wyników.

Jaka jest różnica pomiędzy Spectral.DNC a Spectral DNC-L?

Spectral.DNC-L jest przeznaczony dla osób cierpiących na zaawansowane łysienie. Formuła tego preparatu jest bardziej skoncentrowana (w formie kremu), co ułatwia stosowania na skórze całej głowy. Spectral.DNC należy natomiast stosować w miejscach bezpośrednio dotkniętych łysieniem.

Technologia nanosomowa

Technologia nanosomowaPreparat Spectral.DNC wykorzystuje technologię nanosomową. Jest to technologia polegająca na zastosowaniu specjalnych cząstek - nanosomów (mikroskopijnych liposomów) do przenoszenia składników preparatu wgłąb skóry, a następnie ich uwolnienie, tak, aby działały u źródła problemu. Działanie nanosomów zazwyczaj odbywa się nieprzerwanie kilka godzin i znacząco podnosi skuteczność działania preparatu.

Sposób użycia

 • rozpyl płyn bezpośrednio w miejscach dotkniętych utratą włosów dwa razy dziennie,
 • rozmasuj płyn równomiernie w tych miejscach,
 • nie spłukuj,
 • po zastosowaniu dokładnie umyj dłonie.
Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.