Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Spectral.DNC-L

Spectral.DNC-L wykorzystuje najnowsze zdobycze nauki w walce z łysieniem. Preparat zawiera Minoxidil 5%, co gwarantuje wysoką skuteczność. Wypróbuj już dzisiaj!

Cena: 259.86
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Spectral.DNC-L - najbardziej innowacyjny preparat przeciwko łysieniu
Producent:
DS Laboratories
Opakowanie:
60 ml

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie w ofercie VitaLab.pl!

Dowiedz się więcej o Profolan

Spectral.DNC-L to najbardziej innowacyjny preparat przeciwko łysieniu dostępny w sprzedaży. Jego unikalna receptura sprawia, że Spectral.DNC-L jest najsilniejszym i najskuteczniejszym preparatem przeciwko łysieniu!

  • Spectral.DNC-L wykorzystuje technologię nanosomową, co gwarantuje, że dotarcie składników głęboko wgłąb skóry głowy i ich poprawne rozproszenie,
  • płyn posiada kremową konsystencję, co ułatwia jego aplikację,
  • główny składnik Minoxidil 5% powoduje porost włosów, co potwierdzają liczne badania kliniczne,
  • pozostałe składniki odpowiadają za neutralizację DHT – przyczynę wypadania włosów.

Spectral.DNC-L to zupełnie nowa jakość w dziedzinie walki z łysieniem. Produkt zawiera również aminokwasową argininę, która odżywia skórę głowy i włosy, sprawiając, że są stają się one jeszcze silniejsze.

Kolejnym niezwykle ważnym składnikiem jest Aminexil SP94, która wspomaga działanie Minoxidilu i w połączeniu z nim sprawia, że Spectral.DNC-L to najsilniejszy produkt przeciwko na rynku dostępny w sprzedaży.

Jeżeli chcesz uniknąć utraty włosów, spowodować porost nowych i nie martwić się już o ich wygląd, wypróbuj Spectral.DNC-L. Ten produkt daje ogromne szanse na odzyskanie bujnej czupryny!

Jaka jest różnica pomiędzy Spectral.DNC-L a Spectral DNC?

Spectral.DNC-L jest przeznaczony dla osób cierpiących na zaawansowane łysienie. Formuła tego preparatu jest bardziej skoncentrowana (w formie kremu), co ułatwia stosowania na skórze całej głowy. Spectral.DNC należy natomiast stosować w miejscach bezpośrednio dotkniętych łysieniem.

Technologia nanosomowa

Technologia nanosomowaPreparat Spectral.DNC-L wykorzystuje technologię nanosomową. Jest to technologia polegająca na zastosowaniu specjalnych cząstek - nanosomów (mikroskopijnych liposomów) do przenoszenia składników preparatu wgłąb skóry, a następnie ich uwolnienie, tak, aby działały u źródła problemu. Działanie nanosomów zazwyczaj odbywa się nieprzerwanie kilka godzin i znacząco podnosi skuteczność działania preparatu.

Sposób użycia

Płyn Spectral.DNC-L powinien być stosowany dwa razy dziennie bezpośrednio na skórę głowy. Już po trzech miesiącach regularnego stosowania zaobserwujesz znakomite wyniki!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.