Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio Scanning Laser Hair Remover

Rio Scanning Laser Hair Remover korzysta z lasera skanującego, co umożliwia usunięcie do 20 włosów na raz. Dzięki temu urządzeniu uzyskasz takie same efekty jak w salonie, po znacznie niższej cenie.

Cena: 1824.90Polecany Wysyłka gratis!
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio Scanning Laser Hair Remover
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

Zaoszczędź pieniądze i zamiast korzystać z drogiej depilacji laserowej w salonie, skorzystaj z Rio Scanning Laser Hair Remover!

Rio Scanning Laser Hair Remover zawiera wszystkie elementy dostępne w Rio Laser Hair Remover, z jedną ogromną zmianą. Urządzenie korzysta bowiem z lasera skanującego, który umożliwia usunięcie do 20 włosów na raz. Rio Laser Hair Remover oddziałuje natomiast na pojedyńcze włosy.

Cechy Rio Scanning Laser Hair Remover

Dzięki Rio Scanning Laser Hair Remover możesz w wygodniejszy sposób depilować większe obszary ciała.

Rio gwarantuje takie same rezultaty jak podczas depilacji laserowej w salonie. Pomyśl ile pieniędzy uda Ci się zaoszczędzić, bez uszczerbku na jakości uzyskanych efektów!

Zobacz także:

Rio Laser Hair Remover

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.