Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Trioxil

Niezwykle skuteczny środek do walki z trądzikiem, zawierający nowy składnik – bisazulene. Skierowany przede wszystkim do osób, które bezskutecznie próbowały wcześniej innych środków.

Cena: 171.77Polecany
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Trioxil
Producent:
DS Laboratories
Opakowanie:
30 ml
Skład:
Aktywny składnik: Bisazulene 14%, Pozostałe składniki: Extracts of Ginseng, Hamamelis, Wheat-germ Nanosomes, Barley-germ Nanosomes, Arnica Nanosomes, deionised water, yeast and horse chestnut, D-Panthenol, Alpha Bisabolol, Tea Tree Oil, Isopropyl Myristate, Polysorbate 80, Triethananolamine, Carbomer, and Methyl Paraben.

Opis produktu

Trioxil sprawi, że pozbędziesz się trądziku w przeciągu kilku dni! Zawarty w preparacie bisazulene 14% to jedno z najnowszych odkryć w dziedzinie usuwania trądziku.

  • Trioxil 14% to absolutna nowość – niezwykle skuteczny żel antytrądzikowy o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym,
  • preparat nie wysusza skóry – wręcz przeciwnie, działa nawilżająco, wygładzająco i uspokajająco,
  • charakteryzuje się silniejszym działaniem antybakteryjnym niż preparaty wykorzystujące Benzoyl Peroxide,
  • większość osób obserwuje znaczną poprawę w wyglądzie cery po niespełna dwóch tygodniach.

Preparat wykorzystuje technologię nanosomową – malutkie mikrokapsułki zawierające składniki preparatu docierają wgłąb skóry, gdzie następuje ich uwolnienie (składniki są dostarczane nieprzerwanie przez okres 12 godzin).

Podstawową różnicą pomiędzy preparatem Trioxil, a innymi środkami antytrądzikowymi jest zastosowanie bisazulene. Jest to nowy składnik, pozyskiwany z kwiatu chamomile, który dzięki zastosowanej technologii nanosomowej wnika głęboko w skórę i oddziałuje bezpośrednio na przyczyny trądzika.

Badania kliniczne potwierdzają, że bisazulene charakteryzuje się silnym działaniem antybakteryjnym oraz przeciwgrzybicznym. Dodatkowo nie wywołuje jakichkolwiek podrażnień!

Inne preparaty na rynku, działające w oparciu o Benzoyl Peroxide, usuwają trądzik, ale w tym samym czasie bardzo wysuszają skórę. Powoduje to nadprodukcję tłuszczu, gdyż w ten sposób skora próbuje walczyć z wysuszeniem. To z kolei prowadzi do nawrotu problemów z trądzikiem w przyszłości.

Trioxil to jedyny preparat, który tak szybko i skutecznie usuwa trądzik, nie wysuszając w tym samym czasie skóry.

Technologia nanosomowa

Technologia nanosomowaPreparat Trioxil wykorzystuje technologię nanosomową. Jest to technologia polegająca na zastosowaniu specjalnych cząstek - nanosomów (mikroskopijnych liposomów) do przenoszenia składników preparatu wgłąb skóry, a następnie ich uwolnienie, tak, aby działały u źródła problemu. Działanie nanosomów zazwyczaj odbywa się nieprzerwanie kilka godzin i znacząco podnosi skuteczność działania preparatu.

Sposób użycia

Trioxil powinien być stosowany raz dziennie, najlepiej wieczorem przed snem. Rozprowadź cienką warstwę żelu – więcej nie oznacza lepiej. Niewielką warstwę kremu nałóż na czoło, policzki i podbródek, a następnie rozprowadź na skórze całej twarzy.

Pamiętaj – Trioxil działa wtedy, gdy cienka warstwa kremu jest rozprowadzona na skórze całej twarzy. Nie stosuj żelu tylko w miejscach bezpośrednio dotkniętych trądzikiem.

Efekty stosowania preparatu Trioxil

Poniżej prezentujemy efekty stosowania preparatu Trioxil:

Trioxil skutecznie zwalcza trądzik

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

  • Monika (2014-02-06 14:55)
    super produkt! u mnie zdziałał cuda!! od jakiego roku jestem jestem jego najwierniejszą fanką!! polecam wszystkim, niezależnie od wieku czy płci :)
Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.