Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

CORrige A

Tabletki CORrige A opóźniają orgazm nawet do 60 minut, zwiększają jego intensywność i prowadzą do produkcji większej ilości nasienia.

Cena: 79.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
CORrige A
Producent:
Milan
Opakowanie:
45 tabletek

Opis produktu

Eron Plus - następca CORrige A

Jeżeli interesuje Cię osiągnięcie najlepszych wyników koniecznie wypróbuj Eron Plus, który zawiera udoskonaloną formułę CORrige A i oferuje znacznie lepsze wyniki!

Wypróbuj Eron Plus

Tabletki CORrige A zawierają 8 składników, które powodują:

  • opóźnienie orgazmu do 60 minut,
  • intensywniejszy orgazm,
  • zwiększenie produkcji plemników.

CORrige A gwarantuje do 15 minut dłuższy stosunek już pierwszej nocy. Hit na rynku amerykańskim – 200 tys. zadowolonych klientów!

To jedyny preparat na rynku, który nie tylko przedłuża stosunek, ale sprawia, że bardzo szybko nabierasz ochoty na następny!

Sposób użycia

3 tabletki na godzinę przed stosunkiem. Nie wolno przyjmować więcej jak 4 tabletek dziennie.

Dostępny jest również krem CORrige A, który stanowi doskonałe uzupełnienie do tabletek oraz zestaw promocyjny z kremem CORrige A Creme w cenie -10%!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.