Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Orgasm Extra

Orgasm Extra wzmacnia potencję o 60% oraz sprawia, że stosunek seksualny trwa około 30 minut. Gwarantuje, że kochanka nie pozna Cię w łóżku!

Cena: 89.90
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Orgasm Extra
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
60 kapsułek

Opis produktu

Orgasm Extra wydłuża czas stosunku płciowego, zwiększa potencję, ilość nasienia i sprawia, że możliwe jest nawet 6-krotne powtarzanie stosunku!

Producentem Orgasm Extra jest renomowana holenderska firma Cobeco Pharma. Tabletki są produkowane na bazie naturalnych składników, a w procesie projektowania brała udział grupa znakomitych naukowców z laboratorium Holand Man BV.

Największym atutem Orgasm Extra jest jego fenomenalna skuteczność działania, która wywołuje bardzo intesywne orgazmy.

Preparat poprawia sztywność i wielkość penisa. Środek zawiera wyłącznie naturalne składniki. Idealny dla mężczyzn szukających sposobu na zwiększenie grubości i wielkości penisa, oraz silnego, obfitego wytrysku i mocnego orgazmu.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.