Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Vialafil

Najskuteczniejszy wspomagacz męskiej potencji. Jedyna tak skuteczna naturalna alternatywa do innych popularnych środków!

Cena: 149.90Polecany Bestseller!
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Vialafil kapsułki - skuteczny sposób na podniesienie męskiej potencji
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
30 kapsułek
Skład:
Xanthoparmelia Scabrosa, Cnidium Monnier, L-Arginine HCL, Yohimbe, Muira Puama, Maca, Ginko Biloba, Catuaba Bark, Cynk AAC, Avena Sativa, Epimedium Sagittatum, Ginseng, Cnidium Monnier, Xanthoparmelia Scabrosa, Magnesium Stearyte, Syloid 244

Opis produktu

Eron Plus - następca Vialafil

Jeżeli interesuje Cię osiągnięcie najlepszych wyników koniecznie wypróbuj
Eron Plus, który zawiera udoskonaloną formułę Vialafil i oferuje znacznie lepsze wyniki!

Wypróbuj Eron Plus

Vialafil został opracowany po to, aby wspomagać męską potencją i podnosić sprawność seksualną mężczyzn. Składniki Vialafil zostały dobrane tak, aby każdy mężczyzna mógł cieszyć się dłuższą i silniejszą erekcją. 

Oto co zdołasz osiągnąć, jeżeli zdecydujesz się zastosować Vialafil:

  • zwiększona ochota na seks,
  • dłuższa i silniejsza erekcja,
  • większa satysfakcja seksualna,
  • silny i intensywny orgazm,
  • szybsze i wzmożone krążenie krwi do penisa,
  • większa wytrzymałość,
  • dłuższy, grubszy i twardszy penis w stanie erekcji,
  • dłuższy, grubszy i większy penis, nawet wtedy, gdy nie jest w stanie wzwodu.

Vialafil uchodzi za najskuteczniejszy naturalny wspomagacz męskiej potencji. Produkt tworzony jest w wysokiej klasy laboratoriach amerykańskiej firmy Newton EverettVialafil to zwycięzca wielu nagród i prawdziwy idol setek tysięcy wielbicieli w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Jeżeli chcesz poprawić swoje życie seksualne i cieszyć się szybszą, dłuższą i pełniejszą erekcją, nie zwlekaj. Dokonaj zakupu już dzisiaj! Produkt dostępny również w zestawie promocyjnym 3x w cenie -20%!

Sposób użycia

2 kapsułki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Informacje na temat zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji bardzo często określa się mianem impotencji. Na problem ten cierpi wielu mężczyzn. W przypadku większości osób problemy z erekcją pojawiają się wraz z wiekiem. W niektórych przypadkach problem pojawia się jednak wcześniej. Jeżeli potrzebujesz więcej bodźców, aby osiągnąć erekcję, a pomimo tego często jest ona niepełna i uniemożliwia współżycie, także możesz cierpieć na zaburzenia erekcji. Wtedy warto sięgnąć po Vialafil.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.