Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Andropenis Gold

Andropenis Gold opiera się na zasadzie rozciągania. Kilka godzin w ciągu dnia przez kilka miesięcy daje trwałe efekty powiększenia penisa nawet o 4cm!

Cena: 599.90Polecany Wysyłka gratis!
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Andropenis Gold

Opis produktu

Andropenis Gold jest sklasyfikowany jako urządzenie medyczne typu I i posiada europejskie świadectwo zdrowotne (CE). Urządzenie składa się z plastikowego pierścienia połączonego z dwoma dynamicznymi metalowymi prętami, plastikowego oparcia i paska silikonu, który przytrzymuje w miejscu żołądź.

Andropenis Gold jest bardzo prosty w użyciu, a do tego dyskretny i wygodny. Bez problemu można go stosować wykonując inne czynności, zarówno w domu jak i poza.

Sposób działania

Andropenis Gold działa na bardzo prostej zasadzie, której skuteczność jest bezapelacyjna. Dzięki temu urządzeniu możesz zwiększyć rozmiar penisa bez potrzeby kosztownej i bolesnej operacji.

To jedyna metoda, która powoduje rzeczywisty rozrost i zwiększenie tkanki. Dostępne na rynku kremu i tabletki również są skuteczne, ale działają na innych zasadach – modyfikują korzystnie już obecne w ciele tkanki. Tylko Andropenis Gold powoduje ich prawdziwy rozrost!

Teoria stojąca za działaniem Andropenis Gold jest bardzo prosta – przy zapewnieniu stałego pociągania przez dłuższy okres czasu, tkanka komórkowa jest pobudzana do wzrostu. Tę zasadę wykorzystuje się na co dzień w medycynie, np. w ortopedii lub chirurgii skóry, gdzie stosuje się specjalne narzędzia powodujące rozciąganie, poprawiając w ten sposób wyniki leczenia.

Andropenis Gold rozciąga penisa. Ciało reaguje na to budując nowe komórki we wszystkich kierunkach. Penis rośnie zarówno na długość jak i obwód.

Producent Andropenis Gold gwarantuje trzy rzeczy:

 1. Gwarancja medyczna – produkt została oficjalnie dopuszczony do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Został on zarejestrowany w hiszpańskim ministerstwie zdrowia. Produkt otrzymał również certyfikat CE. Potwierdza ono brak jakichkolwiek skutków ubocznych spowodowanych długo- lub krótkotrwałym stosowaniem produktu Andropenis Gold.
 2. Roczna gwarancja.
 3. Gwarancja naukowa – wielu urologów poleca Andropenis Gold swoim pacjentom nie tylko jako urządzenie powiększające, ale również leczące skrzywienia penisa.

Rezultaty:

 • stałe przedłużenie penisa o min. 3 – 4 cm w stanie erekcji,
 • również min. 3 – 4 cm. w stanie relaksu,
 • zwiększenie obwodu o min. 1 cm.,
 • korekta 70% krzywizny.

Sposób użycia

Urządzenie należy stosować w trakcie relaksu, od 4 do 9 godzin dziennie. Przestrzeganie instrukcji wywoła przyrost o 0,5 cm. na miesiąc. Kuracja powinna trwać od 4 do 6 miesięcy. Długość kuracji powinna być uzależniona od rezultatów jakie chcemy osiągnąć. Zmiana w rozmiarze penisa będzie trwała. Nie będzie możliwości powrotu do poprzednich wymiarów.

Zestaw zawiera:

 • dyskretne, ekskluzywne opakowanie,
 • instrukcję w polskim języku,
 • pełen komplet niezbędnych akcesoriów.

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.