Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Penis XL New Edition

Penis XL to nowa generacja preparatów powiększających penisa. Zawiera 2 razy więcej aktywnych składników niż inne tego typu produkty na rynku!

Cena: 179.00Polecany Bestseller!
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Penis XL New Edition
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
Kapsułki: 60, krem: 50 ml

Opis produktu

 • producent Penis XL gwarantuje, że rozmiar penisa zwiększy się o 3 cm już po dwóch miesiącach stosowania preparatu,
 • 300 tysięcy zadowolonych klientów w Europie i Stanach Zjednoczonych,
 • 2 w 1: tabletki mające silne działanie powiększające i utrwalające zmiany oraz krem działający bezpośrednio i błyskawicznie na tkankę penisa,
 • pierwsze efekty widoczne są już po 2 tygodniach!

Penis XL powoduje proporcjonalne trwałe wydłużenie penisa. Ponadto sprawia, że penis jest twardszy i pełniejszy w czasie wzwodu. Dzięki temu zwiększa się Twoja pewność siebie, a Twoja partnerka uzyskuje więcej satysfakcji!

Budowa penisa i działanie Penis XL

Penisa składa się z trzech głównych komór, które wypełniają się krwią w trakcie erekcji. Właśnie w trakcie erekcji komory, które zbudowane są z ciał jamistych otwierają się na wpływającą krew. Większa ilość krwi w komorach oznacza więc większego penisa.

Penis jest zbudowany przede wszystkim z rozciągliwych i sprężystych elementów ciał jamistych. To od nich zależy rozmiar penisa – im bardziej się rozciągają tym większy staje się rozmiar. Penis XL korzysta z tego, że organizm ludzki posiada zdolności adaptacyjne. Powoduje on napływ większej ilości krwi do do penisa, przez co ciała jamiste przystosowują się do tych zmian, dzięki czemu stają się one chłonne i rozciągliwe.

Aktywny składnik Eleutherococcus Senticosus skutecznie rozszerza prącie, sprawiając, że systematycznie zwiększa ono swoją objętość. Ptychopetalum Olacoides zwiększa natomiast aktywność ciał gąbczastych przez co penis optycznie zwiększa się nawet o 200%!

Producent Penis XL gwarantuje:

 • proporcjonalny wzrost wielkości penisa o 6-9 cm,
 • zwiększenie obwodu penisa o 25%,
 • 2-krotnie przedłużony stosunek płciowy,
 • zwiększone pożądanie seksualne,
 • zwiększoną i bardziej intensywne doznania seksualne,
 • silniejszą i dłuższą erekcję.

Skuteczność preparatu jest potwierdzona naukowo.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.