Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Provillus for Men

Provillus dla mężczyzn to jeden ze skuteczniejszych, naturalnych preparatów przeciwko łysieniu. Produkt powstrzymuje łysienie i powoduje porost włosów.

Cena: 231.27
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 14 dni
Provillus for Men - łysienie i porost włosów
Producent:
Pacific Naturals
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:
Vitamin B6 (as Pyridoxine Hydrochloride), Biotin, Magnesium (as Magnesium Oxide), Zinc (as Zinc Oxide), Saw Palmetto (Serenoa repens) (fruit), Stinging nettle (Urica dioica) (leaf), Pumpkin (Cucurbita maxima) (seed), Eleuthero Root (Eleutherococcus senticosus), Uva-Ursi (Arctostaphylos uva-ursi) (root), Muira Puama P (Ptychopetalum olacoides).

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie w ofercie VitaLab.pl!

Dowiedz się więcej o Profolan

Provillus jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą powstrzymać łysienie oraz spowodować porost nowych, pięknych i zdrowo wyglądających włosów.

  • według wielu ekspertów Provillus uchodzi za najskuteczniejszy naturalny preparat na łysienie,
  • powstrzymuje utratę włosów i powoduje ich ponowny porost,
  • Provillus dociera do źródła problemu wywołującego łysienie,
  • w pełni skuteczny i bezpieczny,
  • zawiera tylko naturalne składniki.

Preparat Provillus działa dwu-etapowo:

Efekty stosowania preparatu Provillus1. Powstrzymuje produkcję DHT, dzięku czemu zatrzymuje proces łysienia:
Provillus powstrzymuje produkcję DHT, a składniki, które to powodują wpływają także pozytywnie na prostatę. Kluczowymi składnikami są tutaj Saw Palmetto oraz Nettle. To właśnie one powstrzymują produkcję DHT. Oba składniki są stosowane w leczeniu łysienia od wielu lat.

2. Stymuluje porost włosów:
Porost włosów powiązany jest z dietą i składnikami odżywczymi dostarczanymi organizmowi. Provillus wspomaga mieszki włosowe, ponieważ wśród składników preparatu znaleźć można cynk, magnez, biotynę oraz witaminę B6. Składniki te nie tylko wspomagają mieszki włosowe, ale również system immunologiczny, skórę i paznokcie.

Przyjmowanie

2 tabletki dziennie.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.