Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego VitaLab.pl określający zasady składania zamówień oraz sprzedaży produktów na stronie internetowej www.vitalab.pl.


Warunki Ogólne, Warunki Zamawiania i Sprzedaży:

 1. Zamówienia na produkty można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem www.vitalab.pl.
 2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
 3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, niedziele i święta są rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 4. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest poprawne podanie danych w systemie sklepu internetowego VitaLab.pl. Podanie numeru telefonu i/lub adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub poprzez email.
 5. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości, będą weryfikowane przez obsługę Sklepu - zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 6. Zamówiony towar będzie dostarczony pocztą/firmą kurierską - czas realizowania zamówienia wynosi około 7 dni roboczych. Czas ten może ulec wydłużeniu w przypadku braku towaru w magazynie - Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia, bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 7. Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową, a tylko zaproszeniem do składania ofert przez konsumentów.
 8. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy produktów nie zawierają niedoskonałości i pozbawione są błędów, dlatego też nie mogą być one podstawą do ewentualnych roszczeń.
 9. Firma Natural Labs LLC rezerwuje sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia bez ustalonej przyczyny.
 10. W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie, a zamówienie zostanie anulowane.
 11. Zamówienia realizowane są na terenie całej Europy oraz Stanów Zjednoczonych.
 12. Dane osobowe przekazywane naszej firmie podczas składania zamówienia, są przetwarzane tylko przez Natural Labs LLC, 501 Silverside Road, Suite 105 Wilmington, DE 19809, USA. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
 13. W przypadku przedpłaty, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe Sklepu w wysokości 100% wartości zamówienia.
 14. Ponieważ Natural Labs LLC prowadzi sprzedaż wyłącznie wysyłkową, klient może każdorazowo odstąpić od transakcji w terminie 10 dni kalendarzowych od daty zakupu towaru - fakt zwrotu musi zostać poprzedzony pisemnym oświadczeniem. Towar nie może nosić śladów używania i musi być fabrycznie zapakowany.
 15. Gwarancja zwrotu płatności w przypadku braku satysfakcji klienta obejmuje wyłącznie wybrane produkty z oferty. Zwrot pieniędzy tylko za pierwsze zamówienie, tylko jedno zamówienie na osobę / domostwo / rodzinę będzie refundowane, zwrot nie obejmuje kosztów przesyłki. Refundacja jest możliwa tylko przed upływem 90 dni od wysłania towaru do klienta. Wszystkie (także zużyte) opakowania muszą być zwrócone na adres siedziby firmy Natural Labs LLC. Prosimy pamiętać, że jeśli otrzymacie Państwo potwierdzenie możliwości zwrotu towaru, opakowania muszą być zwrócone w przeciągu 30 dni. Brak spełnienia w/w warunków będzie skutkował uchyleniem gwarancji i odwołaniem zwrotu pieniędzy.
 16. Produkty i oświadczenia na temat konkretnych produktów, zamieszczone na tej stronie internetowej nie zostały ocenione przez amerykańskie Food & Drug Administration i nie są zatwierdzone do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom. Informacje zawarte na tej stronie mają służyć jedynie jako źródło wiedzy, a nie substytut dla profesjonalnych porad medycznych lub leczenia konkretnych schorzeń.
 17. Firmę Natural Labs LLC obowiązują wyłącznie regulacje prawne USA. Dzięki temu możemy Państwu na całym świecie zaoferować najwyższe standardy usług oraz najlepsze produkty. Zastosowanie prawa UE nie jest możliwe.
 18. Siedziba Natural Labs LLC znajduje się w Wilmington, Delaware. Wszelkie transakcje są realizowane za pomocą serwerów umiejscowionych w USA. Problemy związane z bezpieczeństwem, naruszeniami prawa, własnością intelektualną podlegają regulacjom prawnym USA. Wszelkie inne sprawy dotyczące dostępu do strony i jej użytkowania podlegają regulacjom prawnym Delaware. Wszelkie postępowania prawne/sądowe dotyczące dostępu do strony oraz jej użytkowania będą miały miejsce w Wilmington, Delaware. W przypadku jakichkolwiek procedur/postępowań prawnych zgadzasz się na podległość jurysdykcyjną właściwego sądu Delaware.
 19. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym VitaLab.pl oznacza akceptację postanowień regulaminu.
Kanały płatności
© 2007-2018 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.