Ćwiczenia na powiększenie penisa

Wielkość penisa będzie odgrywała zasadniczą rolę dla większości mężczyzn oraz jednocześnie dla ich partnerek. Zbyt mały członek będzie powodem dyskomfortu psychicznego mężczyzn oraz zaniżonej samooceny, a w skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do problemów z potencją oraz erekcją o podłożu psychogennym. Na szczęście dzisiaj znaleźć będziemy mogli przeróżne sposoby, których głównym zadaniem jest zwiększenie objętości i długości prącia, a jednocześnie zwiększenie doznań seksualnych.

Opór szerokiej gamy kosmetyków i preparatów bardzo popularne będą ćwiczenia na powiększenie penisa. Zanim jednak przejdziemy do ćwiczeń warto byłoby zaopatrzyć się w odpowiednie środki nawilżające. Będą one dostępne w każdej aptece, gdzie dodatkowo posiadać będziemy szeroki ich wybór. Stosowanie takiego środka przede wszystkim zapobiegać ma obtarciom oraz ułatwi wykonywanie większości z ćwiczeń. Środek nie musi być specjalnie dobrym i drogim, równie dobrze może to być najzwyczajniejsza wazelina, czy też tłusty krem. Pamiętaj jednocześnie o tym, że zarówno penis jak i twoje dłonie muszą być mocno wysmarowane, w przypadku wykonywania ćwiczeń pod prysznicem wykorzystać można mydło, czy też żel do kąpieli. Jeśli zadbamy o odpowiednie nawilżenie naszego przyrodzenia wtedy możemy rozpocząć ćwiczenia powiększające penisa.

Pierwszy krok, a zarazem jeden z ważniejszych to ciepły kompres, którym powinien być okładany penis. Będzie to wpływało przede wszystkim na rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz dopływanie do niego o wiele większej ilości krwi jednocześnie, co z pewnością będzie posiadało znaczące skutki jeśli chodzi o wielkość penisa. Takowy kompres wykonany z ciepłej wody powinien trwać przez około pięć minut – jednocześnie musimy zwrócić uwagę aby zbyt mocno nie podgrzewać jąder, ponieważ najlepiej pracują one w temperaturze poniżej naturalnej ciepłoty ciała (z tego też powodu znajdują się na zewnątrz organizmu).

Dalej przechodzimy do rozciągania. Po dłuższym czasie stosowania tejże techniki będzie ona bardzo pomocna przy powiększaniu penisa. Wykonując te ćwiczenie penis nie powinien znajdować się w stanie pełnego wzwodu, powinien zachować wiotkość, wtedy efekty będą najlepsze. Ujmij swoje prącia w trzy palce, uchwyt nie powinien być za mocny, ale jednocześnie pewny. W tym momencie możesz rozpocząć delikatne ale sukcesywne naciąganie penisa, nie powinno ono jednak powodować bólu. Stosowanie tegoż ćwiczenia do powiększenia penisa będzie dosyć długotrwałym procesem, może jednak przynieść dobre efekty.

Istnieją jednak inne sposoby powiększenia prącia, a mianowicie ćwiczenia mięśni kegla, które będą zaliczane do jednych z najbardziej efektywnych ćwiczeń. Mięsień ten znajduje się w okolicach gruczołu prostaty. Będzie on pozwalał poruszać penisem w trakcie wzwodu oraz wstrzymywać mocz w momencie jego oddawania. Co prawda ćwiczenie to nie ma bezpośredniego wpływu na zwiększenie się penisa, ale pomaga utrzymać wytrysk przez dłuższy okres czasu, co będzie powodowało, że same doznania jak i orgazm będą o wiele, wiele większe.

3 thoughts on “Ćwiczenia na powiększenie penisa

 1. zawsze moja zona nazekala na rozmiar mojego penisa czesto była niezadowolona
  postanowilem cos z tym zrobic
  kupilem tu http://www.penilarge.pl/aff/nadziani
  po miesiacu urusł mi ponad 1 cm i w obwodzie tez urusł
  nabralem takiej pewnosci siebie ze teraz kocham sie z zoną prawie codziennie !!
  Ona tez juz nie nazeka

 2. A ja polecam sprawdzone i bezpieczne środki na powiększenie penisa. Sam stosuję jeden. By wybrać najlepszy wcale nie trzeba eksperymentowac. Tutaj http://NaPowiekszeniepenisa.pl/ jest zestawienie takich środków wraz z oceną. Wystarczy się tym zasugerować i mieć pewność wysokiej skutecznosci.

 3. Tu macie amatorski dziennik http://www.fallus-blog.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>