Ile kosztuje operacja powiększenia biustu?

Coraz więcej kobiet decydować będzie się na sposoby powiększania piersi, które nie będą wymagały interwencji chirurgicznej, jednak nie są one tak efektywnymi jak właśnie zastosowanie sylikonowych implantów. Przed podjęciem decyzji o wyborze tejże właśnie metody, trzeba to jednak dobrze przemyśleć. Implanty takowe uniemożliwiają karmienie piersią, dodatkowo po operacji mimo wszystko i tak zostaną widoczne blizny, drobne lecz zawsze zauważalne. Po drugie czy zdajemy sobie tak naprawdę sprawę ile kosztuje operacja powiększania biustu?

Dla wielu kobiet kwota operacji takowej, czy też zabiegu może być przekreśleniem marzeń o sylikonowych implantach, gdyż samo wykonanie zabiegu kosztuje w okolicach ośmiu tysięcy złotych natomiast implanty, które także trzeba opłacić, w zależności od ich rodzaju i jakości od trzech do siedmiu tysięcy złotych. Dodatkowo trzeba pamiętać o dodatkowych kosztach, które zawsze mogą wyniknąć.

Jeśli jesteście jednak już drogie panie zdecydowanymi i wiecie, że posiadacie wystarczającą ilość pieniędzy na takową przyjemność musicie pamiętać, że nie każda z kobiet może być poddana zabiegowi powiększania piersi, zawsze są jakieś przeciwwskazania zdrowotne, z którymi chcąc nie chcąc trzeba się liczyć.

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu nie można oczekiwać cudów, kobiety najczęściej popadają w czarną rozpacz, czy też są wystraszone tym co widzą. Jest tak między innymi z powodu, że piersi cały czas są obrzękniętymi, spuchniętymi i sinymi, dodatkowo widoczne są także rany po szyciu, co z pewnością nie będzie tworzyło estetycznej całości, a w połączeniu z bólem będzie powodowało całkowicie negatywne skutki. Z czasem jednak obrzęk zaczyna schodzić i powoli ujawniają się całkowicie nowe, jędrne i o wiele większe oraz kształtniejsze piersi.

Zostaw komentarz