Pięć najpopularniejszych metod powiększania piersi

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kobiety musiały się pogodzić z posiadanym rozmiarem piersi. Wprawdzie były sposoby na powiększanie biustu, na przykład ciąża czy karmienie piersią, ale w porównaniu z dzisiejszymi możliwościami to niewiele.

Chyba najzdrowszym sposobem na powiększanie piersi jest specjalny zestaw ćwiczeń. Odpowiedni trening mięśni klatki piersiowe sprawia, że biust będzie bardziej elastyczny i kształtny. Jeśli ćwiczysz w domu, rób motylki i pompki. Gdy wybierzesz się do siłowni, znajdziesz tam odpowiednie przyrządy do ćwiczenia tej partii mięśni.

Kolejną metodą powiększania piersi są ziołowe suplementy diety, które stymulują wzrost gruczołów mlecznych. Pastylki te sprawiają, że organizm zachowuje się, jakby kobieta była w ciąży. Producenci uważają, że u niektórych osób proces dojrzewania nie mógł się zakończyć z różnych powodów, chociażby niedoboru składników odżywczych czy zachwianej równowagi hormonalnej. W zwiąku z tym piersi nie mogły wyrosnąć do końca, a tabletki na powiększanie piersi im to umożliwiają.

Kremy powiększające biust działają na podobnej zasadzie, ale ziołowa formuła aplikowana jest bezpośrednio na biust zamiast zażywania doustnego. Dodatkową zaletą tych środków jest pobudzenie krążenia krwi w piersiach, dzięki czemu widoczne efekty działania są przyspieszone. Najlepiej stosować je razem z pastylkami. Na rynku dostępne są zestawy umożliwiające naturalne powiększanie piersi, na przykład Breast Actives.

Kolejne dwie metody wzbudzają skrajne emocje wśród ekspertów. Mowa oczywiście o implantach piersi: tych silikonowych i tych z solą fizjologiczną. Obydwie wymagają zabiegu chirurgicznego i są dość kosztowne. Różnica między nimi polega na tym, że zastosowanie silikonu niesie ze sobą ryzyko powikłań, podczas gdy woda z solą jest całkowicie bezpieczna. To najczęściej wykonywane operacje w chirurgii kosmetycznej. Efekty są widoczne od razu, jednak pod pachami pojawią się blizny. Przez parę pierwszych tygodni możesz mieć trudności z oddychaniem, związane jest to z dodatkowym uciskiem na klatkę piersiową.  Zanim zdecydujesz się na wykonanie zabiegu, musisz być świadoma zagrożeń z niego wypływających.

Wszystkie przedstawione metody mają swoje plusy i minusy, musisz zdecydować się na najbardziej optymalną dla Ciebie drogę powiększania piersi.

4 komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab