Najlepsze rady dotyczące naturalnego powiększania piersi

Większość środków dostępnych na rynku obiecuje „niesamowicie powiększone piersi w 3 miesiące”. Najczęściej ich skład oparty jest na fitoestrogenie- roślinnym odpowiedniku hormonu odpowiedzialnego za porost piersi. Jednak jest o wiele więcej sposobów mających naturalny wpływ na rozmiar biustu, opiszę je w tym artykule.

Kluczem do sukcesu w naturalnym powiększaniu biustu jest odpowiednia stymulacja kobiecego organizmu za pomocą ziołowych mieszanek wspomaganych prawidłową dietą oraz serią masaży.  Tylko połączenie tych metod da pełną satysfakcję w stosunkowo krótkim okresie czasu. Po kilku mięsiącah terapii zauważysz efekty.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc swoją kurację tabletkami na Breast Actives dostępny w ofercie naszego sklepu.

Masaże piersi stymulują ich wzrost, zwłaszcza, jeśli masujesz je wcierając kremy na powiększanie biustu. Masuj je 15 minut dziennie, dzięki temu możesz się zrelaksować po trudnym dniu. To chyba najprzyjemniejsza forma terapii.

Aby maksymalnie przysieszyć wzrost piersi, powinnaś zmodyfikować swoje nawyki żywieniowe. Zbalansowana dieta dostarczy Twojemu organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Jedz potrawy bogate w fitoestrogen, który zawarty jest w większości środków powiększających biust. Ryż, soja, marchewki, ziemniaki, czosnek czy pietruszka powinny stać się stałymi elementami Twojej diety.

Inne rady, jak naturalnie powiększyć piersi:

  • unikaj kofeiny znajdującej się w kawie, czekoladzie, herbacie, napojach gazowanych itp.
  • redukuj stres poprzez ćwiczenia, odpowiedni sen lub muzykę relaksacyjną,
  • jeśli bierzesz tabletki stymulujące porost piersi, zażywaj je w trakcie posiłków bogatych w białka, uzyskasz w ten sposób lepsze efekty,
  • zażywaj środki zgodnie z zaleceniami podanymi w ulotce, chyba że Twój lekarz zaleci inaczej,
  • pamiętaj, że środki powiększające piersi mogą działać inaczej u różnych kobiet, postaraj się wybrać najbardziej optymalny dla Ciebie.

4 komentarze

    • Breast Actives to produkt w pełni bezpieczny, z którego zalet można korzystać w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej. Kapsułki oraz krem nie wywołują żadnych skutków ubocznych.

    • Breast Actives można nabyć bez ryzyka. Kapsułki oraz krem objęte są 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy!

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab