Powiększenie biustu metodami domowymi

Powiększanie biustu jest możliwe dzięki naturalnym środkom pozyskanym z roślin. Wybrane zioła, zażywane w odpowiedni sposób mogą powiększyć rozmiar biustu nawet o kilka centymetrów! Poniżej znajdziesz listę ziół, które pomogą Ci naturalnie powiększyć biust w zaciszu domowego ogniska.

Dla ludzkiego ciała każda substancja, która stymuluje produkcję estrogenu działa na powiększanie piersi. Wyzwaniem jest znaleźć odpowiednie rośliny, które dadzą taki efekt przy zerowych efektach ubocznych przy stosowaniu przez długi czas.

Najbardziej znanymi ziołami na naturalne powiększanie biustu są: faungreek, wild yam i pueraria mirifica. Są one pomocne także w domowym leczeniu wielu dolegliwości.

Faungreek – Od wielu wieków, faungreek jest znany jako środek, który zwiększa produkcję mleka w ciągu 1-3 dni. Chińczycy używają go na poranne nudności. Faungreek jest także używany na takie dolegliwości jak: przeziębienie, gorączka, biegunka, nadciśnienie, cukrzyca, anemia i artretyzm. No i oczywiście jest znany ze swoich właściwości powiększających i ujędrniających biust.

Faungreek można kupić w wielu sklepach zielarskich i drogeriach. Można go kupić m.in. jako tabletki powiększajace biust lub krem na powiększenie piersi.

Wild yam – Wild yam jest pomocny na kłopoty z wątrobą, ułatwia trawienie i rozluźnia mięśnie. Znajduje także zastosowanie w zmniejszaniu zapalenia, zmniejszaniu poziomu cukru oraz cholesterolu.Wild yam jest także bardzo dobrą rośliną na powiększanie biustu.

Pueraria Mirifica – Inaczej nazywana także jako Kwao Krua. Jest to roślina występująca w Tajlandii. Popularny jest pogląd, że Pueraria Mirifica może powiększać piersi aż do 80%! Twierdzi się także, że ma ona cudowny wpływ na włosy i skórę.

Stosując te zióła trzymaj się zaleceń z etykiety i zaprzestań używania jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek efekty uboczne. W przypadku ich wystąpienia skonsultuj się niezwłocznie z lekarzem.

7 thoughts on “Powiększenie biustu metodami domowymi

  1. Na powiększanie piersi polecam Breast Actives. Ten produkt naprawdę potrafi zdziałać cuda!

  2. Mam jedno zasadnicze pytanie… jak jest roznica miedzy Breast Actives a BreastFast?? Bardzo prosze o odpowiedz…;]

  3. Pueraria Mirifica – skąd mam to wziąć, gdzie kupic ?!

  4. jaki okres czasu trzeba spożywać te zioła by zobaczyć chciane efekty? 2 miesiace, mniej? i w jakich ilościach? :) dziękuje z góry za odpowiedz :)

  5. gdzie moge upić Breast Actives????

  6. W sklepie vitalab.pl. Proszę kliknąć na zdjęcie znajdujące się pod tytułem artykułu.

  7. Ciekawski zielarz

    Mam pytanie jak stosować Kwao Krue ? zaparzać , jesć , smarowac ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>