Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

N-Acetyl L-Carnitine

Preparat zawiera najwyższej jakości Acetyl L-Karnitynę. Produkt o wysokim stężeniu – każda kapsułka zawiera 1000mg L-Karnityny.

Dostępny
Cena: 147.69
  • Zapytaj o
N-Acetyl L-Carnitine
Producent:
Health Spark
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:
N-Acetyl L-Carnitine 1000mg, Bovine Gelatin.

Opis produktu

Firma Health Spark dołożyła wszelkich starań, aby opracowany przez nią produkt zawierał maksymalną dawkę L-Karnityny w każdej kapsułce. Dużym atutem preparatu jest wykorzystanie najwyższej jakości Acetyl L-Karnityny.

Czym jest N-Acetyl L-Carnitine 500mg?

Acetyl L-Carnitine produkowany jest w Wielkiej Brytanii przez firmę Health Spark. Proces produkcji odbywa się zgodnie z europejskimi standardami ISO. Acetyl L-Carnitine pomoże Ci:

  • wykorzystać odłożony w organizmie tłuszcz do zwiększenia pokładów energii,
  • zredukować zmęczenie podczas treningu i wspomóc proces regeneracji,
  • stracić zbędne kilogramy.

Acetyl L-Carnitine przemieszcza kwasy tłuszczowe, takie jak trójglicerydy do mitochondriów (które są źródłem energii dla komórek), gdzie są one utlenione i wykorzystane w procesie produkcji energii. Acetyl L-Carnitine to bardzo popularny suplement diety, stosowany przez wielu sportowców, aby wspomóc wzrost i rozwój mięśni. Produkt stosowany jest także w celu przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej, podniesienia energii i poprawienia odporności mięśni.

L-Karnityna stosowana jest także w celu redukcji łaknienia i uczucia osłabienia. Substancja ta wspomaga także pracę serca. W przypadku sportowców zwiększa ona wytrzymałość i pomaga regulować rytm pracy serca.

Badania nad L-Karnityną prowadzone są od wielu lat. Dowodzą one, że ma ona znakomity wpływ na układ krwionośny.

Sposób użycia

Jedna kapsułka dziennie.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2014 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.