Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Spanish Love Drops

Spanish Love Drops to niezwykle silny afrodyzjak. Wystarczy dolać kilka kropel płynu do dowolnego napoju, aby poczuć działanie!

Cena: 47.20
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Spanish Love Drops
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
30 ml
Skład:
Aqua, 26mg L-Arginine, 9,4mg Vitaminium C(16%DV), Sodium Methyl Paraben, Sodium Ethyl Paraben, Sodium Propul Paraben.

Opis produktu

Zamiast spędzać kolejny nudny wieczór przed telewizorem, zafunduj sobie i swojej partnerce niezapomniane przeżycia. Wystarczy kilka kropli Spanish Love Drops, aby pobudzić swoje fantazje seksualne.

Spanish Love Drops sprawi, że zarówno Ty jak i Twoja partnerka nabierzecie ogromnej ochoty na pieszczoty i nie będziecie mogli się od siebie oderwać. Preparat zawiera silne składniki, które działają absolutnie na wszystkich (zarówno kobiety, jak i mężczyźni).

Czym jest Spanish Love Drops?

Jest to wyciąg z hiszpańskiej muchy i 5 innych mocnych substancji podniecających.

Sposób użycia

Kilka kropli płynu, rozpuszczone w soku lub wodzie, na 30 minut przed rozpoczęciem współżycia.

Kanały płatności
© 2007-2015 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.